Інтерфакс-Україна
12:56 26.02.2024

Іноземці, які воювали проти армії РФ, набудуть за бажання українське громадянство разом із членами родин - глава МВС

1 хв читати
Іноземці, які воювали проти армії РФ, набудуть за бажання українське громадянство разом із членами родин - глава МВС

Іноземні громадяни, які в межах контрактів брали й беруть участь у бойових діях разом із Силами оборони України, набудуть за бажання українське громадянство, і члени їхніх родин також, упевнений міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

"Кабінет Міністрів ухвалив низку постанов, які визначають порядок набуття громадянства. Усі документи, які є у цих громадян, зокрема тимчасова посвідка на проживання в Україні, є дійсними, навіть якщо терміни вийшли", - сказав глава МВС в інтерв'ю Наталії Мосейчук.

Міністр заявив: "Упевнений, що громадяни інших країн, які брали участь у збройному опорі російському війську, набудуть, якщо буде таке бажання, українське громадянство. І члени їхніх сімей теж".

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА