Інтерфакс-Україна
18:16 26.02.2024

Швед Скуг стане новим представником Євросоюзу з прав людини

1 хв читати

Рада ЄС оголосила про призначення шведа Олафа Скуга спеціальним представником ЄС з прав людини на заміну ірландцю Імону Гілмору, п'ятирічний термін повноважень якого закінчується 29 лютого.

"Пан Скуг стане до своїх обов'язків 1 березня 2024 року на початковий дворічний період. Новий спеціальний представник ЄС продовжить роботу попередників, щоб зробити свій внесок у реалізацію політики Євросоюзу в галузі прав людини, позиції ЄС зі сприяння дотриманню міжнародного гуманітарного права та підтримки міжнародного кримінального правосуддя", - йдеться в оприлюдненому в понеділок у Брюсселі повідомленні ради.

"Крім того, він допоможе посилити голос Європи за допомогою діалогу з прав людини з урядами третіх країн і міжнародними та регіональними організаціями, а також з організаціями громадянського суспільства та іншими відповідними суб'єктами", - йдеться в документі.

Там зазначають, що Скуг - шведський дипломат із великим досвідом роботи на різних посадах у своїй країні та в ЄС. Він був головою делегації Європейського Союзу в ООН з грудня 2019-го до серпня 2023 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єврорада схвалила висновки щодо оцінки дій політики згуртованості на підтримку українських біженців у Європі

В найближчі дві доби в Україні очікується прохолодна дощова погода, подекуди – заморозки на ґрунті

Польські перевізники анонсували акцію протесту біля ПП "Ягодин-Дорогуськ", рух вантажівок може бути ускладнено

Зеленський запросив Папу Римського Лева ХІV здійснити візит в Україну

Німеччина очікує від Росії припинення вогню, а потім готовності до переговорів щодо миру - глава МЗС

Глава МЗС Польщі: На агресора необхідно чинити тиск, щоб він відмовився від своїх цілей в Україні

Сирський нагородив головнокомандувача ЗС Норвегії "Хрестом заслуги"

ЄС виділить додаткові EUR900 млн на українське озброєння

Внаслідок удару БПЛА на Сумщині загинула людина

США та КНР домовилися про значне взаємне зниження мит на 90 днів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА