Інтерфакс-Україна
19:33 27.02.2024

Керівництво ДП "Антонов" судитимуть за перешкоджання законній діяльності військових, унаслідок чого ворог знищив "Мрію"

1 хв читати
Керівництво ДП "Антонов" судитимуть за перешкоджання законній діяльності військових, унаслідок чого ворог знищив "Мрію"

Прокурори Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Офісу генерального прокурора скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього генерального директора ДП "Антонов" та його заступника за фактом перешкоджання законній діяльності військових, повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

"Розслідуванням встановлено, що під час повномасштабного вторгнення рф на територію України керівники ДП "Антонов" перешкоджали військовим Національної гвардії України у виконанні ними своїх службових обов’язків з охорони та оборони об’єкту - аеропорту в смт Гостомель. Вони не допустили військовослужбовців Нацгвардії на територію аеропорту та категорично заборонили обладнати позиції, інженерні та фортифікаційні споруди для виконання бойових завдань", - зазначається в повідомленні в телеграм-каналі.

Умисне зволікання керівників держпідприємства в допущенні військових на територію аеропорту дало змогу ворогу завдати вогневого ураження по особовому складу, літакам, автотранспортним засобам і спорудам аеропорту. Унаслідок ворожої атаки 27 лютого 2022 року було знищено літак Ан-225 "Мрія", а також інші літаки, що перебували там.

Дії обвинувачених призвели до втрати контролю над стратегічним і військовим об'єктом із подальшою тимчасовою окупацією прилеглих до смт Гостомель населених пунктів Київської області та створили загрозу національній безпеці України.

Наразі обвинувачені перебувають під вартою.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міноборони розповіло про шість основних досягнень спільного Центру Україна-НАТО з аналізу, підготовки та освіти

Без світла внаслідок атаки РФ залишились понад 170 тис. споживачів Одещини, є нові знеструмлення на Запоріжжі та Харківщині

Уряд вніс на розгляд Ради законопроєкт щодо наближення українського морського судноплавства до стандартів ЄС

Кабмін знову обмежив виплату спецпенсій понад 26 тис. грн на період воєнного стану у 2026р

Довічне ув'язнення отримали двоє чоловіків, які шпигували для ворога за українськими військовими - СБУ

Внаслідок ворожої атаки на Одещині сталося займання причепу вантажного автомобіля "Нової пошти" зі 110 посилками

Порошенко передав "Блискавки" та інше обладнання бригадам ЗСУ

НАБУ: завершено слідство стосовно колишнього віцепрем’єр-міністра у справі про корупцію в Мінрегіоні

Окупанти атакували дроном цивільну автівку, двоє людей зазнали поранень – Запорізька ОВА

Кабмін продовжив спрощення ввезення товарів для оборони та енергосектору без фінгарантій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА