Інтерфакс-Україна
18:49 28.02.2024

Україна та Хорватія зміцнюватимуть співпрацю у сфері розмінування, рятувального обладнання та БПЛА

1 хв читати
Україна та Хорватія зміцнюватимуть співпрацю у сфері розмінування, рятувального обладнання та БПЛА

Президент України Володимир Зеленський і прем'єр-міністр Республіки Хорватія Андрей Пленкович обговорили питання регіональної безпеки та можливість проведення українсько-балканського форуму оборонних індустрій, а також домовилися зміцнювати співпрацю у сфері розмінування, рятувального обладнання, а також БпЛА, повідомила пресслужба глави Української держави.

"На полях саміту "Україна - Південно-Східна Європа" у Тирані президент Володимир Зеленський провів зустріч із прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем", - ідеться в повідомленні пресслужби.

Як повідомляється, президент України та прем'єр-міністр Хорватії "обговорили можливість проведення українсько-балканського форуму оборонних індустрій", а також "домовилися сприяти укладенню угод між Україною та хорватськими приватними компаніями - виробниками в галузі розмінування, рятувального обладнання та БпЛА".

Президент подякував Хорватії за підтримку інтеграції України в Євросоюз і НАТО. Зеленський і Пленкович також обговорили актуальні питання регіональної безпеки.

Як повідомляє пресслужба президента, Зеленський подякував Хорватії та особисто Пленковичу за підтримку України під час російського повномасштабного вторгнення. "Дякую Хорватії за підтримку наших біженців під час війни, мої найкращі побажання всьому вашому суспільству. Також важливим питанням є допомога Україні в розмінуванні. Хочу подякувати за прийняття на реабілітацію наших військових та українських дітей", - сказав Зеленський, слова якого наводить пресслужба.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У танкера Marinera/Bella 1 виявився російський власник – ЗМІ

Хуртовини та ожеледиця можуть ускладнити роботу підприємств і транспорту в п'ятницю – Укргідрометцентр

200 тис. абонентів Дніпропетровщини знову зі світлом після обстрілів – "ДТЕК"

Танкер Elbus атаковано БпЛА біля берегів Туреччини – ЗМІ

Мін'юст є учасником 9 погоджених урядом експериментальних проєктів, а МЗС - координатором одного проєкту

Снігопади очікуються в Україні в найближчі дні, на південному сході – дощі, у суботу різке похолодання

Мер Дніпра заявив про надзвичайну ситуацію в місті

У Кривому Розі без світла вже 39 тис. абонентів, без тепла 2,5 тис. багатоповерхівок – Вілкул

Уже 63 університети підтвердили впровадження "зимового вступу" на "нульовий курс" - Міносвіти

ДБР: комвзводу на Донеччині незаконно виплачував "бойові", як і його підозрюваний попередник

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА