Інтерфакс-Україна
19:27 28.02.2024

За добу ЗС України відбили 20 ворожих атак на авдіївському напрямку

1 хв читати
За добу ЗС України відбили 20 ворожих атак на авдіївському напрямку

За добу українські військові відбили 20 ворожих атак поблизу Бердичів, Орлівки, Тоненького, Первомайського і Невельського Донецької області на авдіївському напрямку, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у зведенні в середу ввечері.

Загалом протягом доби на фронті відбулося 79 бойових зіткнень.

На куп'янському напрямку ЗСУ відбили 1 атаку противника біля населеного пункту Табаївка, де окупанти намагалися вибити українські війська із займаних позицій.

На лиманському напрямку Сили оборони відбили 6 ворожих атак неподалік Тернів, Ямполівки Донецької області та Білогорівки Луганської області, де противник намагався прорвати оборону ЗСУ.

На бахмутському напрямку українські захисники відбили 8 атак росіян у районах Іванівського та Кліщіївки на Донеччині, де окупанти намагалися покращити своє тактичне положення.

Також 1 атаку було відбито в районі на схід від Роботиного Запорізької області на оріхівському напрямку.

Своєю чергою, впродовж доби ворог за підтримки авіації 25 разів намагався прорвати оборону ЗСУ в районах Красногорівки, Георгіївки, Новомихайлівки та Урожайного Донецької області на новопавлівському напрямку, а також здійснив 3 спроби штурму українських військ на лівобережжі Дніпра в Херсонській області.

 

 

 

ОСТАННЄ

Мир в Україні "не за горами", вважає Ердоган

Укргідрометцентр попередив про ожеледицю і налипання мокрого снігу у низці регіонів

Зеленський: Набули чинності санкції України проти майже 700 морських суден, які росіяни використовують для фінансування війни

Петиція до Кабміну про впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових набрала 25 тис. голосів

Коордштаб: Білорусь передала Україні 114 цивільних громадян, серед них – українці і білоруські діячі Марія Александрова, Віктор Бабаріко та інші

Сирський: Ворог веде наступальні дії по всій лінії бойового зіткнення

Дитина та жінка постраждали внаслідок влучання дрона в цивільну автівку в Харківській області

Уряд ухвалив рішення про автоматичний військовий облік громадян України

Енергетики повернули світло для 40 тис. родин на Одещині після масованого удару

Лукашенко помилував 123 іноземців, з Білорусі на свободу повернуться п'ять українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА