Інтерфакс-Україна
10:26 01.03.2024

На Донеччині двоє військовослужбовців привласнили та продали понад 3 тонни продовольства для товаришів по службі

1 хв читати

Працівники Державного бюро розслідувань (ДБР) завершили досудове розслідування стосовно двох військовослужбовців, які привласнювали та розпродували продукти, призначені для харчування особового складу однієї з військових частин Донецької області.

Як повідомляється на сайті ДБР, обвинувальний акт направлено до суду.

"Начальник продовольчого складу військової частини та керівник їдальні занижували в документах залишки продовольства, яке призначалося для харчування військовослужбовців. Привласнені продукти фігуранти збували одному з місцевих підприємців за заниженою ціною. Так, з квітня по вересень 2023 року зловмисники списали понад 3 тонни харчів, зокрема м'ясо, цукор, крупи, молочні продукти, олію, яйця, шоколад, сік та інше. Водій вивозив продукти замовникам із території частини", - ідеться в повідомленні.

Працівники ДБР затримали начальника їдальні військової частини під час чергової спроби продажу продовольства. Під час обшуків правоохоронці вилучили вкрадені продукти та службову документацію, що доводить проведення оборудки. Обох зловмисників обвинувачують у привласненні військового майна, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 410 Кримінального кодексу України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На гуляйпільському напрямку під час перегрупування один із підрозділів неузгоджено відійшов із позицій, ворог зайшов у фланг Сил оборони - Волошин

Генсек Ради Європи: Той факт, що на столі є пропозиція щодо миру для України, – це позитивний момент

Печерський райсуд Києва зірвав розгляд апеляції ексголови "Укренерго" Кудрицького – ЦПК

ТОК Gulliver можуть відкривати поетапно, проте дати ще не визначені

У Покровську українські військові південніше від залізниці проводять рейди для засідок та знищення ворога - ДШВ

Італія екстрадує до ФРН українця Кузнєцова, якого підозрюють у причетності до підриву газогонів "Північний потік" у 2022р., – ЗМІ

ОГП та СБУ скерували до Печерського райсуду Києва угоду з нардепом Христенком – ЦПК

Глава "Укренерго": Енергетики сьогодні набагато більше готові до найгіршого сценарію – блекауту, який виношує РФ

Російський суд засудив до довічного вісьмох обвинувачених у справі про вибух на Керченському мосту у жовтні 2022р.

Європарламент закликав ЄС взяти на себе більше відповідальності за європейську безпеку та підтримувати мир в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА