Інтерфакс-Україна
08:47 02.03.2024

Триває ліквідація наслідків ворожого удару по житловому будинку в Одесі

1 хв читати
Триває ліквідація наслідків ворожого удару по житловому будинку в Одесі

За попередніми даними, в результаті нічного удару росіян, зруйновано 18 квартир дев'ятиповерхового житлового будинку, повідомляє в суботу ДСНС України.

"З-під завалів рятувальники вивільнили тіла 2 загиблих осіб. Попередньо, постраждали 8 осіб, із них 1 дитина, 4 жителів вдалося врятувати. Пожежники ліквідували пожежу на площі 50 кв. м", - ідеться в повідомленні в телеграмі.

На місці проводяться першочергові аварійно-рятувальні роботи в безперервному режимі, до яких від ДСНС залучено 92 особи та 21 од. техніки, а також кінологи від волонтерської організації.

Вибухом також пошкоджено поруч розташовану будівлю бойлерної, внаслідок чого без теплопостачання залишилося 11 багатоквартирних житлових будинків. Визначено місце для тимчасового розселення мешканців. Додатково розгорнуто пункти обігріву та надання психологічної допомоги. Понад 100 осіб отримали допомогу від психологів ДСНС.

Волонтерськими організаціями із залученням представників Червоного хреста організовано харчування.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Адвокатую, щоб у програмі "1000 годин контенту" була більша кількість музики

Уряд розпочинає виплати у випадку загибелі або поранення журналістів під час виконання професійних обов’язків

Свириденко провела нараду щодо ліквідації наслідків обстрілу Одеси

Голова підкомітету з музіндустрії Санченко: Штраф за російські пісні в закладах має бути більше 50 тис. грн

Атестаційна колегія Міносвіти позбавила наукового ступеню ще одну особу через плагіат

Міносвіти оголосило конкурсний проєкт для університетів зі створення й розвитку "кампусів досконалості"

Російських виконавців на стримінгових платформах будуть блокувати за рішенням РНБО - голова підкомітету з музіндустрії Санченко

Кількість постраждалих на Одещині зросла до трьох

Генсек Ради Європи: Міжнародна комісія з претензій буде другим незалежним міжнародним інструментом з питань компенсації за агресію Росії

Зеленський про нічні удари по інфраструктурі: Важливо, щоб зараз усі бачили, що робить Росія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА