Інтерфакс-Україна
08:49 02.03.2024

В Одесі з-під завалів багатоповерхівки дістали живу людину

1 хв читати
В Одесі з-під завалів багатоповерхівки дістали живу людину

В Одесі з-під завалів під'їзду 9-поверхового житлового будинку рятувальники дістали людину, яка вижила, повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер у суботу.

"Щойно рятувальникам з-під завалів вдалося дістати чоловіка. На щастя, живий! У момент влучання ворожого дрона він попередньо перебував у підвалі. Чоловік при свідомості, зараз його оглядають медики", - написав він у своєму телеграм-каналі.

Як повідомляє Кіпер, пошуково-рятувальні роботи тривають.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти атакували обʼєкти енергетичної та сільськогосподарської інфраструктури на Полтавщині

США не мають жодного відношення до останнього нападу Ізраїлю на Іран, заявив Трамп

Окупанти обстрілювали Нікопольщину, виникла пожежа на приватному підприємстві, над областю збито крилату ракету і чотири БпЛА

Окупанти за добу втратили 1170 осіб та 90 од. автотехніки

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Запорізької області, четверо постраждалих - Федоров

15 червня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Кремінь про порушення мовного закону на концерті в Києві: це про національну гідність і відповідальність буде

Іранський режим двічі намагався вбити Трампа, заявляє Нетаньягу

У Берліні напали на українця через національність - поліція

Трамп відреагував на стрілянину в Міннесоті, де вбито представницю демократів та поранено сенатора штату

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА