01:37 03.03.2024

США вперше скинули з літаків гумдопомогу для мешканців Гази

2 хв читати

Американські військові провели перше повітряне десантування гуманітарної допомоги у Газі у суботу, передає Reuters.

За інформацією видання, три літаки С-130 доставили понад 38 тис. порцій їжі на територію, де, за даними ООН, чверть населення перебуває за крок від голоду, а палестинці розмістили у соціальних мережах відео, на яких видно, як скидають ящики з гуманітарною. допомогою.

Білий дім заявив, що такі скидання з повітря будуть тривалими, і що Ізраїль підтримує цю операцію.

На тлі сумнівів щодо відновлення переговорів про припинення вогню в Єгипті в неділю, міністерство охорони здоров'я в секторі Газа повідомило, що щонайменше 11 палестинців загинули внаслідок ізраїльського авіаудару наметом у Рафасі, де люди шукають притулку від військового наступу Ізра.

Міністерство охорони здоров'я Гази повідомило, що ще 50 людей було поранено внаслідок удару поряд із лікарнею в районі Тель-Ас-Султан у Рафасі. Один із загиблих – медик цієї лікарні. Ізраїльські військові не одразу відповіли на прохання про коментар.

"Удар припав безпосередньо на один намет, де сховалися люди, уламки потрапили до лікарні", - пише Reuters.

Ізраїльські військові заявили, що їхні сили вбили вісім бойовиків у Хан-Юнісі, близько 20 бойовиків у центральній частині сектору Газа та ще трьох у Рималі, недалеко від міста Газа.

Понад мільйон палестинців шукають притулку в районі Рафаха, рятуючись від ізраїльського наступу, що зруйнував більшу частину Гази, внаслідок чого, за даними органів охорони здоров'я анклаву, підконтрольних ХАМАСу, загинуло понад 30 тис. людей. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА