10:42 04.03.2024

Ukraine Facility передбачає відновлення конкурсів, реформу оплати праці та впровадження HRMIS у 2025-2026 рр. - Немчінов

1 хв читати
Ukraine Facility передбачає відновлення конкурсів, реформу оплати праці та впровадження HRMIS у 2025-2026 рр. - Немчінов

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов заявляє, що програма підтримки України Ukraine Facility передбачає відновлення конкурсів на державну службу, проведення реформи оплати праці й упровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами в державних органах (HRMIS) у 2025-2026 роках.

"Ми зараз у рамках Ukraine Facility взяли на себе частину зобов'язань щодо продовження реформи державного управління. (...) Три показники. Ukraine Facility передбачає, що ми виконуємо якісь часові показники й отримуємо наступний транш. Згідно з цією програмою законодавча підготовка відновлення конкурсів (на державну службу - ІФ-У) має відбутися в другій половині 2025 року, а відновлення самої конкурсної процедури - у 2026 році, також є реформа оплати праці та впровадження HRMIS (відповідно, 2025 і 2026)", - сказав Немчінов в ексклюзивному інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Він наголосив, що уряд і так планував реалізовувати ці реформи, але тепер усе регламентовано за часом й етапністю.

Як повідомлялося, наприкінці лютого Європейський Союз остаточно схвалив 4-річну програму підтримки України на EUR50 млрд. Передбачається, що подальше надходження фінансування за Ukraine Facility залежатиме від виконання українською стороною Плану України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА