Інтерфакс-Україна
17:33 05.03.2024

Подоляк про ордери МКС для російських генералів: Глобальний світ чітко фіксує той тип війни, яку РФ веде проти цивільного населення України

1 хв читати
Подоляк про ордери МКС для російських генералів: Глобальний світ чітко фіксує той тип війни, яку РФ веде проти цивільного населення України

Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк назвав бездоганним рішення Міжнародного кримінального суду щодо видачі двох ордерів на арешт російських генералів Сергія Кобилаша та Віктора Соколова за воєнні злочини на території України.

"Це рішення вочевидь вказує на три обставини, що змінилися: 1. Військові злочини Росії отримають належні юридичні оцінки. 2. Глобальний світ чітко фіксує тип тієї війни, яку Росія веде на території України і проти цивільного населення. 3. Більше ніяких табу на ордери для Росії і ніяких "історичних відстрочок". Поіменна лава підсудних у глобальній юрисдикції для безумовних російських авторів, організаторів і виконавців воєнних злочинів", - написав Подоляк у телеграм-каналі.

Зокрема, за його словами, "Обидва ці персонажі системно й навмисно використовують військові інструменти для масового умертвіння цивільного населення України та завзято виконують замовлення на масштабні ракетні обстріли території суверенної країни".

Раніше у вівторок Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт командувача дальньої авіації Росії Сергія Кобилаша і колишнього командувача Чорноморським флотом РФ Віктора Соколова за причетність до обстрілів енергетичної інфраструктури України.

 

ОСТАННЄ

ППО збила у червні 159 ворожих ракет та 4,6 тис дронів

БЕБ оголосило в розшук акціонерів Укрбудінвестбанку

Росіяни окупували село Коптєве Донецької області – DeepState

МВС створило спеціальний портал для координації осіб, зниклих безвісти за особливих обставин

Глава МВС: ключове в реформі правоохоронної системи – створення чіткої архітектури, без дублювання функцій

Азербайджан почав розслідування вбивства своїх громадян російськими силовиками

Начальник Київської МВА ініціював облаштування модульних укриттів у місті

У червні Харків пережив найбільшу кількість повітряних атак з початку повномасштабного вторгнення –мер

Зеленський підписав документи для ратифікації Угоди про створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії РФ проти України

Для українців стали доступні послуги цифрового нотаріату в 40 посольствах і консульствах України – Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА