Інтерфакс-Україна
17:52 07.03.2024

ГУР МО отримала дані про намір РФ захопити аеродром "Антонов" 24 лютого 2022 р. від надійного інформатора - Буданов

1 хв читати
ГУР МО отримала дані про намір РФ захопити аеродром "Антонов" 24 лютого 2022 р. від надійного інформатора - Буданов

Головне управління Міністерства оборони України (ГУР МО) отримало від надійного інформатора дані про намір росіян захопити аеродром "Антонов" у Гостомелі 24 лютого 2022 року, повідомляє пресслужба з посиланням на інтерв'ю начальника ГУР МО Кирила Буданова в інтерв'ю Zeit.

Згідно з повідомленням, опублікованим у фейсбуці, для оборони "Антонова" були відправлені найдосвідченіші розвідники-спецпризначенці. Буданов доповідав президенту України Володимиру Зеленському дані про ситуацію на полі бою в Гостомелі, які отримав від своїх підрозділів, задіяних в обороні аеродрому.

"Зрозуміло, що люди, які бачать десятки вертольотів, що стріляють у їхній бік, не зовсім щасливі", - зазначив Буданов.

Зазначається, що підрозділи Сил безпеки та оборони України здійснили контратаку проти російських окупантів у другій половині дня 24 лютого. В результаті до кінця ночі в бою вдалося ліквідувати близько 80 ворожих десантників.

"Далі злітно-посадкова смуга аеродрому була пошкоджена українською артилерією, щоб унеможливити посадку військово-транспортних літаків держави-агресора", - зазначено в повідомленні.

У ГУР зазначають, що битва за аеродром у Гостомелі зірвала московський бліцкриг і розбила наміри РФ окупувати Київ "за три дні". 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сторони підготували оновлений і доопрацьований рамковий документ щодо миру – спільна заява делегацій України і США

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

Вже двоє загиблих і 8 постраждалих у Харкові внаслідок атаки російських дронів - ОВА

Одна людина загинула, 4 постраждали внаслідок ворожих ударів по Харкову

Рубіо: Я вірю, що ми досягнемо мети, нам просто потрібно більше часу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА