Інтерфакс-Україна
20:47 07.03.2024

Умєров і Кулеба на Паризькій конференції обговорили шляхи посилення допомоги Україні у важливих сферах, зокрема, можливості завдавати глибоких ударів

1 хв читати

Міністр оборони України Рустем Умєров і міністр закордонних справ Дмитро Кулеба взяли участь у міністерській сесії, яка завершувала Паризьку конференцію підтримки України.

"Разом із Дмитром Кулебою взяли участь у міністерській сесії, яка завершувала Паризьку конференцію підтримки України. Обговорили шляхи посилення допомоги Україні в кількох важливих сферах: озброєння та виробництво зброї, кіберзахист, боєприпаси, можливості завдавати глибоких ударів", - написав Умєров на своїй фейсбук-сторінці у четвер.

Він привітав Швецію зі вступом в НАТО.

"Ми вдячні за те, що наші партнери розуміють наші безпосередні пріоритети і довгострокові потреби. Усім зрозуміло, що наша спільна безпека залежить від припинення російської агресії", - зазначив Умєров.

Він поінформував колег про обстановку на фронті, а також вказав на наявні проблеми, зокрема, забруднення мінами.

"Радий чути, що вкрай необхідні потужності з виробництва боєприпасів зростають. І наша єдність також", - наголосив глава Міноборони.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ викрила ще 8 ворожих агітаторів, серед них - посадовиця суду та рецидивіст, який 4 роки ховався у підвалі

"УЗ" слід реформувати з вирішенням проблеми збиткових пасажироперевезень та відкриттям залізничного ринку для конкуренції – глава "Укрметалургпрому"

Суд залишив без руху позовну заяву дружина Чернишова про поділ майна подружжя

Кличко дав головам РДА термін до вечора, щоб почистити від снігу та льоду двори, тротуари, зупинки громадського транспорту

"Тепло з Польщі для Києва": за 4 дні зібрано вже понад $830 тис

Морози в Україні найближчими днями дещо вщухнуть

Кадрові рішення в НВМК не потребують окремого погодження з Мінветеранів – держустанова

Sigma+ завершила аудит трьох ЖК компанії bUd development у межах програми відновлення

Генсек НАТО, лідери Нідерландів, Фінляндії, Хорватії та Латвії візьмуть участь у Українському сніданку у Давосі

Майже 1,5 тис. карток благодійника УЧХ "Charity" видано у 2025 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА