Інтерфакс-Україна
12:31 10.03.2024

У понеділок у західних та місцями Одеській і Вінницькій областях дощ - Укргідрометцентр

1 хв читати
У понеділок у західних та місцями Одеській і Вінницькій областях дощ - Укргідрометцентр

У понеділок, 11 березня, вночі на Закарпатті, Прикарпатті, вдень у західних, місцями Одеській та Вінницькій областях дощ, на решті територій України без опадів, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер південно-східний, 7-12 м/с, у західних областях вдень подекуди пориви 15-20 м/с.

Температура вночі 1-6° морозу, на північному сході до 9° морозу, вдень 3-8° тепла, у південно-західній частині вночі 0-5° тепла, вдень 5-10° тепла, на Закарпатті до 14°.

У Києві в понеділок без опадів. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі 2-4° морозу, вдень 4-6° тепла.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 11 березня найвища температура вдень була 16,9° у 1914р., найнижча - вночі -20,3° у 1898 р.

У вівторок, 12 березня, на Правобережжі України часом дощі з мокрим снігом, на Лівобережжі без опадів.

Вітер південно-східний, 7-12 м/с.

Температура в південній частині, на Закарпатті та Прикарпатті вночі 2-7° тепла, вдень 6-11°, на Закарпатті та в Криму до 14°, на решті територій країни вночі від 3° тепла до 2° морозу (на Лівобережжі 5-10° морозу), вдень 1-6° тепла, у північних областях близько 0°.

У Києві у вівторок вночі без опадів, вдень місцями невеликий дощ і мокрий сніг. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура вночі та вдень 0-2° тепла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мовний омбудсмен засудив дії Odesa Football Media Team щодо гравця, який зробив зауваження супернику через російську мову

Рада повторно ухвалила закон про створення Єдиного держреєстру військовослужбовців

УЦОЯО спростовує поширену в соцмережах інформацію про надмірну складність НМТ з англійської мови

Рада підвищила відповідальність за корупційні правопорушення

Міноборони України кодифікувало дистанційно-керований бойовий модуль "Шабля МК19(М)"

Рада ухвалила зміни до законодавства щодо призначення та отримання одноразової грошової допомоги утриманцям загиблого військовослужбовця

Ексдержсекретаря Мінрегіону взяли під варту з альтернативою застави у 20 млн грн - САП

"Укрзалізниця" з 18 червня вперше за шість років проіндексує ціни на чай та каву

Шмигаль про масовану атаку на Київ: Росія має понести відповідальність

У Київській області 18 червня оголошене Днем жалоби – КОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА