Інтерфакс-Україна
12:53 11.03.2024

Польські протестувальники з 13 березня планують відновити блокування вантажівок у напрямку ПП "Корчова-Краківець" - Держприкордонслужба України

1 хв читати
Польські протестувальники з 13 березня планують відновити блокування вантажівок у напрямку ПП "Корчова-Краківець" - Держприкордонслужба України

Польські протестувальники з 13 березня планують відновити блокування вантажівок у напрямку пункту пропуску "Корчова-Краківець", повідомляє Державна прикордонна служба України (Держприкордонслужба).

"13 березня протестувальники планують відновити блокування вантажівок у напрямку пункту пропуску "Корчова-Краківець", - ідеться в повідомленні Держприкордонслужби в понеділок.

У повідомленні також зазначено, що відсьогодні з "9:00 протестувальники не пропускатимуть вантажівки через пункт пропуску "Угринів" у напрямку Польщі. На виїзд з Польщі пропускатимуть по 4 вантажні автомобілі щогодини". Раніше про це повідомляв речник Держприкордонслужби Андрій Демченко в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

"На напрямку пунктів пропуску "Дорогуськ-Ягодин", "Зосін-Устилуг", "Долгобичув-Угринів", "Гребенне - Рава-Руська", "Медика-Шегині" обмеження руху для вантажних транспортних засобів триває", - наголошується в повідомленні Держприкордонслужби.

"Рух легкових транспортних засобів та автобусів на всіх напрямках не обмежується", - зазначено в повідомленні.

Як повідомлялося з посиланням на Демченка, у ніч із 8 на 9 березня польські фермери припинили блокування напрямку через пункт пропуску "Корчова-Краківець", і на нього відтоді суттєво зросло навантаження, там також утворилися черги. "За ці останні дні ми бачимо інтенсивність руху саме цим пунктом пропуску... Тобто інтенсивність там досить висока з можливістю перетину кордону в обох напрямках. Але, звісно, і на цьому напрямку черга залишається: станом на ранок це близько 600 вантажівок", - розповів Демченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Керівнику КП Голосіївського району Києва повідомлено про підозру за оборудку з дорожньою сіллю

Зеленський і Бабіш домовились обговорити подальшу співпрацю під час особистої зустрічі

З початку року в окупованому Криму зафіксовано більше 700 випадків порушення прав людини – Лубінець

Єврокомісія створила внутрішню групу для перевірки обвинувачень Угорщини у шпигунстві в інституціях ЄС

Київрада підтримала закупівлю мобільних укриттів, заплановано встановити 500 в різних районах

Лауреатом Нобелівської премії з літератури 2025 року став угорський письменник Ласло Краснагоркаї

Китай запровадив санкції проти 14 західних фірм та організацій оборонної сфери

Цьогоріч 12 кліриків УПЦ (МП) отримали підозри за пособництво державі-агресору

Опубліковано перелік перших верифікованих суботніх й недільних шкіл за кордоном

СБУ спростовує інформацію про можливість оголошення підозри керівнику САП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА