Інтерфакс-Україна
14:29 11.03.2024

На паркінгу ТРЦ у Києві напали з ножем на водія, намагаючись викрасти його автомобіль

2 хв читати

Правоохоронці Києва затримали двох зловмисників, які на паркінгу торгово-розважального комплексу Lavina Mall побили й поранили ножем чоловіка, намагаючись викрасти його автомобіль Mercedes-Benz GLE, повідомляють у Київській міській прокуратурі.

"За процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом чоловікам у вчиненні розбійного нападу з метою заволодіння автомобілем, поєднаному із застосування насильства, небезпечного для життя чи здоров'я особи (ч. 4 ст. 187 КК України)", - повідомляється в телеграм-каналі столичної прокуратури в понеділок.

За інформацією прокуратури, інцидент стався 9 березня близько 20-ї години на паркінгу ТРЦ "Lavina Mall". "Двоє чоловіків побачили як водій сідає за кермо автомобіля Мерседес-Бенц GLE 300, та вирішили відібрати машину. Так, один із нападників сів на заднє сидіння, щойно власник машини відчинив двері, дістав ножа й почав завдавати йому ударів. В цей час інший нападник завдавав ударів власнику машини з вулиці, підійшовши до водійських дверей", - зазначено в повідомленні.

У прокуратурі зазначають, що на крик потерпілого звернули увагу люди, які в цей час були на паркінгу, тож зловмисники, не викравши автівку, втекли.

"Згодом їх затримали. Це двоє чоловіків 19 та 21 року, один родом із Донеччини, інший із Закарпаття. Встановлено, що вони мешкали у столиці в хостелі, а викраденням автомобіля планували заробити гроші на поїздку за кордон", - уточнюється в повідомленні.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років із конфіскацією майна.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

Трамп заявив, що США можуть вийти із переговорного процесу щодо врегулювання війні РФ проти України

ЗСУ отримали понад 200 багі зі сталі "Метінвесту", наразі автівки отримали прикордонники

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА