Інтерфакс-Україна
08:46 12.03.2024

Окупанти обстріляли прикордоння Сумщини, зафіксовано 96 вибухів

1 хв читати
Окупанти обстріляли прикордоння Сумщини, зафіксовано 96 вибухів

Російські війська вночі та вранці обстріляли прикордоння Сумщини, зафіксовано 96 вибухів, повідомляє пресслужба ОВА.

"Вночі та вранці росіяни здійснили 9 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 96 вибухів", - ідеться в повідомленні.

Так, обстрілів зазнали Хотинська, Білопільська, Краснопільська, Великописарівська, Зноб-Новгородська, Середино-Будська громади.

Так, окупанти з артилерії обстріляли Великописарівську (19 вибухів), Краснопільську (3 вибухи) та Білопільську (3 вибухи) громади.

На територію Зноб-Новгородської громади противник скинув 2 міни.

Хотинську громаду ворог обстріляв із мінометів (10 вибухів).

Також із реактивних систем залпового вогню окупанти обстріляли ️Середино-Будську та Великописарівську громади (4 вибухи).

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Начальник Генштабу обговорив із представниками Групи сприяння безпеці України критичні потреби ЗСУ

У МЗС анонсували візит Сибіги та українські заходи під час Генасамблеї ООН

Росіяни просунулися у трьох областях – DeepState

В найближчі дні в Україні буде суха та тепла погода

McDonald’s відкрив перший в Україні ресторан, створений за принципами сталого дизайну

Зеленський: Ми даємо додаткові гроші на дрони на кожен батальйон

Зеленський вважає справедливим говорити про спільне рішення щодо збиття дронів над Україною разом з іншими державами

Зеленський: Ніхто не розглядає "корейську" чи будь-яку іншу модель завершення війни

Зеленський: Як тільки кількість українських дронів буде зіставною з "руськими" – вони це відчують за паливним дефіцитом

Зеленський вважає: якщо Трамп робитиме сильні кроки, то підштовхне деякі країни Європи до відмови від енергоресурсів РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА