Інтерфакс-Україна
07:29 15.03.2024

Двох людей врятували після атаки "шахеда" на Вінничині, ще двоє поранені

1 хв читати
Двох людей врятували після атаки "шахеда" на Вінничині, ще двоє поранені

Працівники Державної служби з надзвичайних ситуацій врятували двох людей на Вінничині після нічної атаки ворожого "шахеда", ще двоє поранені та госпіталізовані, повідомляє пресслужба ДСНС.

"2 людей врятовано та передано працівникам екстреної медичної допомоги. Крім цього, у Тульчинській громаді через падіння уламків БПЛА пошкоджено ще один житловий будинок. Двоє людей зазнали травм і госпіталізовані до лікарні", - йдеться в повідомленні.

Крім того, тіло однієї людини рятувальники деблокували з-під завалів. На місці обстрілу психолог ДСНС надала психологічну допомогу постраждалим.

У ДСНС зазначили, що вночі окупанти завдали удару безпілотником по цивільній інфраструктурі Вінницької області.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна закликала партнерів посилити тиск, щоб зупинити російський ядерний шантаж і запобігти катастрофі в Європі

Для Нідерландів поглиблення промислової співпраці з Україною є ключовим пріоритетом - прем’єр

У Росії зупинив роботу один з найбільших НПЗ після атаки дрона

Україна сподівається на швидку реалізацію мирного плану Трампа щодо Сектору Гази

Шмигаль обговорив з міністром оборони Данії боротьбу з російськими дронами

Шмигаль: У планах до кінця року укласти ще сім нових домовленостей у межах Build with Ukraine

Підозрюваний у підриві "Північного потоку" громадянин України проведе в попередньому ув'язненні ще 40 днів - суд Варшави

Понад 85% цілей на фронті вражаються дронами - Камишін

Зеленський провів чергову Ставку по ситуації в енергетиці після ударів агресора

Велика Британія підтримає експорт української зброї

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА