Інтерфакс-Україна
16:15 15.03.2024

РФ не припинить своєї агресії, треба допомогти Україні зупинити її зараз - посол США після обстрілу Одеси

1 хв читати
РФ не припинить своєї агресії, треба допомогти Україні зупинити її зараз - посол США після обстрілу Одеси

Обстріл Одеси російськими окупантами в п'ятницю свідчить про відсутність у російської сторони намірів припиняти агресію в Європі, тому Україні має бути невідкладно надано допомогу, заявляє посол США в Україні Бріджит Брінк.

"Сьогодні Росія знову обстріляла Одесу, убивши невинних цивільних осіб та поціливши в рятувальників. Цей жорстокий обстріл підкреслює, що Росія не зупинить свою зухвалу агресію в Європі. Ми маємо допомогти Україні зупинити Росію зараз. Не можна гаяти жодної миті", - написала Брінк у соцмережі Х у п'ятницю.

Як повідомлялося, в Одесі в п'ятницю пролунало кілька вибухів, пізніше стало відомо про ракетні удари по місту. Загинули 14 людей, ще 46 поранені, серед них медики й рятувальники. Суботу, 16 березня, оголошено в Одесі днем жалоби.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд планує скасувати обов'язкове підписання актів виконаних робіт при безготівковому розрахунку за них - Свириденко

Кількість постраждалих внаслідок нальоту російських ударних дронів на Запоріжжя зросла до 15 – ОВА

Посилення відповідальності військових за непокору виключено з проєкту закону в результаті консультацій Міноборони й комітетів ВР

Одна людина загинула внаслідок атаки ворога у Сумській області - ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 129 ворожих атак - Генштаб

Одна загибла і четверо постраждалих через ворожі обстріли у Харківській області – прокуратура

Озброєння Сил оборони на 60% - українського виробництва

Зеленський анонсував тиждень активної взаємодії з партнерами України

Кількість постраждалих внаслідок нальоту російських ударних дронів на Запоріжжя зросла до трьох

Одна людина отримала поранення внаслідок атаки російських БпЛА по Запоріжжю

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА