Інтерфакс-Україна
01:24 16.03.2024

Кіберфахівці СБУ заблокували постачання комплектуючих для 1600 "Шахедів"

1 хв читати
Кіберфахівці СБУ заблокували постачання комплектуючих для 1600 "Шахедів"

Кіберфахівці Служби безпеки заблокували партію комплектуючих для виробництва "Шахедів" і мікросхем для крилатих ракет, повідомив начальник управління Департаменту кібербезпеки СБУ Ілля Вітюк в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

"Ми здійснюємо перекриття ланцюгів постачання комплектуючих до російської зброї. Один із прикладів - уже заблокували постачання сервомоторів для виробництва 1600 "Шахедів" і 4000 мікросхем для крилатих ракет", - сказав Вітюк.

Крім того, кіберфахівці працюють на лінії фронту над знищенням ворожих систем РЕБ і РЕР, а також над перехопленням ворожих безпілотників, що координують ракетні та артилерійські удари по Силах оборони.

За словами Вітюка, за 2 роки повномасштабної війни СБУ відбила майже 10 тис. кібератак, більшість із яких - ще на початковій стадії. Ці кібератаки мали різну мету: розвідувальну, деструктивну, психологічного впливу або комбіновану.

Начальник управління Департаменту кібербезпеки СБУ прогнозує, що російські спецслужби нарощуватимуть свій кібернаступальний потенціал. Але водночас нагадує, що і СБУ проводить власні спецоперації в кіберпросторі, а також знищує різні військові об'єкти.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Фокстрот" відкрив оновлений магазин у Миргороді

Свириденко закликала місцеву владу використовувати додаткову дотацію на захист критичної інфраструктури

Презентація першого українського роману, написаного поглядом, відбулася в Києві – "Проти вітру" Марини Бородіної

Мінрозвитку: Готується оновлений механізм евакуації людей із територій активних та можливих бойових дій

В МЗС України закликали Словаччину не знімати відповідальність з РФ з вторгнення її дронів у Польщу

Понад 7 тис. місць для розміщення евакуйованих осіб вже підготували в Україні

Суд усунув з посади детектива НАБУ через підозру в недостовірному декларуванні та обрав заставу майже в 3 млн грн

Шмигаль на виставці у Лондоні обговорив з виробниками ОПК закупівлі, техпідтримку, спільне виробництво

Чистий виїзд українців відповідає прогнозам НБУ попри дозвіл виїзду парубкам 18-22 років

Пілот українського Су-27 загинув в бою – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА