Інтерфакс-Україна
11:57 17.03.2024

Помер колишній голова Луганської та Закарпатської ОДА Геннадій Москаль

1 хв читати
Помер колишній голова Луганської та Закарпатської ОДА Геннадій Москаль

Внаслідок тяжкої хвороби помер колишній народний депутат України, колишній голова Луганської ОВА та Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, повідомив народний депутат Микола Княжицький (фракція "Європейська солідарність") у Facebook.

"Після важкої хвороби помер Геннадій Москаль. Вічна памʼять. Співчуття родині. Він займав багато державних посад, був справжнім патріотом і людиною талановитою. Під час Революції Гідності саме Геннадій Геннадійович попереджав журналістів Еспресо про плановані напади на новостворений канал Майдану, а згодом оприлюднив плани влади Януковича на знищення Еспресо, 5 каналу та інших патріотичних медіа", - написав Княжицький у неділю.

Геннадій Москаль – народний депутат України VI та VII скликань від фракції партії "Батьківщина". З 5 березня 2015 року очолював Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію. З 15 липня 2015 року по 11 червня 2019 року обіймав посаду голови Закарпатської обласної державної адміністрації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рух вантажівок дозволили в Миколаївській області вночі через денну спеку

Моді обговорив з Путіним війну в Україні, назвав його другом і чекає на зустріч

Окупанти атакували з дрона дитину в Херсоні - ОВА

Переможці спецаукціонів "Укренерго" на балансування енергосистеми можуть відтермінувати запуск об’єктів на 1-4 місяці за рахунок фінзабезпечення

Воїни ГУР уразили в Криму одну з найцінніших РЛС окупантів — "єнісєй" з комплексу С-500

СБУ повідомила про заочну підозру адміралу РФ Пінчуку, який віддав наказ захопити українське судно "Сапфір"

Трамп запитав Італію про можливість проведення переговорів з Путіним – ЗМІ

ДБР викрило махінації з виплатами на 900 тис. гривень в одній з військових частин Києва

Через обстріли РФ на Донеччині знеструмлено шахту, 77 гірняків підняли на поверхню – ОВА

Посол Нідерландів провів зустріч з директором НАБУ, обговорили поточну ситуацію та пріоритети в роботі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА