Інтерфакс-Україна
12:54 18.03.2024

Зеленський запросив новообраного президента Індонезії долучитися до участі в саміті миру

1 хв читати
Зеленський запросив новообраного президента Індонезії долучитися до участі в саміті миру

Президент України Володимир Зеленський провів розмову з новообраним президентом Індонезії Прабово Субіанто.

"Привітав із перемогою на виборах і висловив надію на продовження взаємовигідних двосторонніх відносин. У 2022 році я представив Формулу миру – реальний шлях до справедливого миру – саме в Індонезії. Тепер ми готуємо інавгураційний саміт миру, і участь Індонезії в ньому для нас принципово важлива", - написав Зеленський у телеграм-каналі в понеділок.

Глава держави додав, що він запросив Індонезію долучитися до участі в саміті та реалізації пунктів української Формули миру щодо продовольчої та ядерної безпеки, а також щодо обміну полоненими.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Келлог відвідав тренувальні локації Нацгвардії, де ознайомився з оснащенням гвардійців та їхньою підготовкою

Арахамія оприлюднив кандидатський склад нового уряду України

Єрмак обговорив с представниками ЕС реалізацію фінансової підтримки України і перспективи переговорів щодо вступу до Союзу

Сирський провів першу телефонну розмову з новим командувачем Об'єднаних НАТО в Європі Грінкевичем

Нардеп Железняк називає уряд, якого мають затвердити у четвер – "урядом других номерів"

Зеленський: Сьогодні я вже підписав документи до Верховної Ради про Шмигаля як нового міністра оборони

Шмигаль зустрівся з Келлогом

Rada supports bill on increasing expenditures for defense sector in 2025 state budget

Донецька ОВА: 2 загиблих, 14 поранених – попередні наслідки удару по Добропіллю

Рада встановила обов'язкову військову підготовку для студентів-медиків та -фармацевтів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА