Інтерфакс-Україна
12:40 19.03.2024

ГУР МО України здійснило низку кібератак по російських об'єктах

1 хв читати
ГУР МО України здійснило низку кібератак по російських об'єктах

Фахівці Головного управління розвідки Міністерства оборони України та активісти групи BO Team здійснили низку кібератак по об'єктах держави-агресора Росії.

"Під ударом опинилися не лише російські державні, а й приватні структури, які сплачують податки та фінансують війну проти України", - повідомляє пресслужба ГУР у телеграм-каналі.

Зокрема, протягом тижня з 11 до 18 березня 2024 року було атаковано ресурси ПАТ "Ростелеком" - виведено з ладу комунікаційне обладнання забайкальського та красноярського краю РФ; отримано доступ до системи електронного документообігу "уряду Бєлгородської області", здійснено фейкові розсилки 12 тисячам місцевих чиновників; атаковано та виведено з ладу комунікаційне обладнання ТОВ "Белзнак"; атаковано та знищено інформаційні ресурси "муніципальної бюджетної установи старооскольського міського багатогалузевого виробничого об'єднання комунального господарства"; атаковано та знищено інфраструктуру ЗАТ "Томмолоко"; захоплено та знищено серверну інфраструктуру разом з резервними копіями хостинг-провайдера "1Gb.ru" і десятків тисяч обслуговуваних ним вебсайтів; виведено з ладу понад 40 мережевих пристроїв Mikrotik у "центрі управління міським автоелектротранспортом" у Новосибірську.

"Завдані ворогові збитки можуть обчислюватись сотнями тисяч доларів. Атаки на росію в кіберпросторі тривають", - наголосили в ГУР.

 

ОСТАННЄ

Втрати Росії за рік зросли з 14 тис. до 36 тис. на місяць за мобілізації 43 тис. - Зеленський

Зеленський: Зараз немає розмов про далекобійну зброю для України

Зеленський анонсував у п’ятницю та суботу зустріч Україна-РФ-США у ОАЕ

Зеленський: Європа і Америка нічого не кажуть, а Путін виробляє ракети

Зеленський: Від слів про новий порядок треба перейти до дій на суші, в повітрі та на морі

Зеленський: Путін має певні успіхи у боротьбі за російські заморожені активи в Європі

Зеленський критикує Захід за відсутність реальної допомоги народу Білорусі та Ірану в боротьбі за свободу

Зеленський обговорив з Трампом роботу переговорних команд та посилення ППО України

Досі немає реального прогресу щодо створення спецтрибуналу по агресії - Зеленський в Давосі

Зеленський закликає Європу услід за США зупиняти танкери РФ та конфісковувати нафту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА