20:25 19.03.2024

Мінекономіки нагадало посередникам у працевлаштуванні за кордоном про переліцензування до 14 квітня

1 хв читати
Мінекономіки нагадало посередникам у працевлаштуванні за кордоном про переліцензування до 14 квітня

Міністерство економіки України нагадало ліцензіатам у сфері посередництва у працевлаштуванні за кордоном, які ще не подали міністерству декларацію щодо ведення цієї діяльності, про необхідність зробити це у встановлений термін - до 14 квітня 2024 року.

"14 квітня 2024 року відповідно до закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав трудових мігрантів та боротьби з шахрайством у працевлаштуванні за кордоном" ліцензії, видані суб’єктам господарювання до набрання чинності цим законом, а саме до 14 жовтня 2023 року, втрачають чинність", - повідомило міністерство в телеграм-каналі.

Згідно з опублікованими даними, декларацію подають у паперовому або електронному вигляді, у ліцензіата має бути зазначено один із видів діяльності за кодом 78 "Діяльність із працевлаштування", а також зареєстроване місце провадження діяльності.

Крім того, суб'єкт господарювання повинен мати укладений з іноземним роботодавцем зовнішньоекономічний договір (контракт) про надання послуг із посередництва у працевлаштуванні, пошуку та доборі працівників.

Як пояснили в Мінекономіки, після отримання декларації воно здійснює аналіз повноти та достовірності зазначених у декларації відомостей і приймає рішення про включення до переліку протягом 10 робочих днів.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Україна відмовилася від участі в засіданні Радбезу ООН під головуванням РФ

Продаж активів lifecell не заборонено законом про санкції - АМКУ

Стефанчук: Я не знаю країни, яка б під час війни проводила демобілізацію

Кулеба: у Китаї був чіткий сигнал, що він розглядає двосторонні відносини з Україною поза контекстом будь-яких процесів, що відбуваються, поза контекстом їхніх відносин із РФ

Кулеба: ми отримали чіткий сигнал, що Китай не шукає «тимчасових рішень», а працює на стале вирішення проблеми розпочатої РФ війни проти України

Проведення виборів під час війни малоймовірне - Стефанчук

Кількість поранених у Пристіні зросла до трьох, ще три мирних жителі постраждали внаслідок обстрілів інших населених пунктів Харківщини

Зеленський заявив, що раніше збиткові держпідприємства сьогодні дають до бюджету десятки мільярдів гривень

Зеленський про виробництво ракет: Маємо вже не просто потенціал і результати, а зростаюче постачання для Сил оборони

Зеленський: В оборонному секторі почали реально працювати іноземні інвестиції, є хороші результати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА