Інтерфакс-Україна
12:27 20.03.2024

ДП "Ліси України" створило в Житомирській області перший у країні "Лісопожежний центр"

1 хв читати
ДП "Ліси України" створило в Житомирській області перший у країні "Лісопожежний центр"

Державне підприємство "Ліси України" в рамках підготовки до пожежонебезпечного періоду створило в Житомирській області філію - перший у країні "Лісопожежний центр", повідомив генеральний директор підприємства Юрій Болоховець.

"Того року Європу потрясли масштабні лісові пожежі. В Україні навіть під час війни нам вдалося тримати ситуацію під контролем. Але потрібно ще краще готуватися до пожежонебезпечного періоду, щоб утримати позитивні минулорічні показники", - написав він на фейсбук-сторінці.

За інформацією гендиректора ДП, на базі "Лісопожежного центру" щорічно навчатимуть і підвищуватимуть кваліфікацію головних лісничих, інженерів з охорони та захисту лісу і начальників лісових пожежних станцій філій.

У 2024 році вже майже 300 співробітників "Лісів України" пройшли навчання за профілем "Керівник гасіння лісової пожежі". Розпочато польові навчання. При цьому ДП співпрацює з підрозділами ДСНС щодо сил і засобів рятувальників до гасіння.

Крім того, цього року передбачається закупити протипожежну техніку та обладнання, продовжиться укомплектування філій у південних і східних областях країни.

Болоховець пообіцяв, що "Ліси України" продовжить розширювати мережу рекреаційних пунктів, щоб скоротити кількість лісових пожеж через стихійний вогонь.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кабмін затвердив положення про інформсистему "Пульс вступу" для моніторингу виконання зобовʼязань з євроінтеграції

Кабмін затвердив політику "зимового вступу" до вишів на "нульовий курс"

Отримувачі 1 тис. грн "Зимової підтримки" через "Укрпошту" зможуть витратити її до кінця лютого 2026р - Кабмін

Зеленський повідомив про посилення бойової авіації

Україна розвиває два документи, перший безпековий, другий економічний - Зеленський

Російський закон про "безхазяйне" майно на ТОТ грубо порушує основоположні норми міжнародного права та права людини – МЗС України

Зеленський очікує від депутатів їхнє бачення щодо виборів під час воєнного стану

Україна підготувала свій погляд на базові 20 пунктів фундаментального документа для закінчення війни - Зеленський

ДШВ: Сили оборони відбивають спробу механізованого штурму Покровська

Електронний документ у "Резерв+" стає основним для військовозобов'язаних - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА