Інтерфакс-Україна
13:10 20.03.2024

У Києві та області в четвер вночі можливий дощ і сніг, у суботу-неділю очікується суха і тепла погода

1 хв читати
У Києві та області в четвер вночі можливий дощ і сніг, у суботу-неділю очікується суха і тепла погода

У Київській області в четвер, 21 березня, буде хмарно з проясненнями, вночі невеликий дощ, подекуди з мокрим снігом, удень без опадів, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу, вдень 7-12° тепла.

У Києві в четвер хмарно з проясненнями. Вночі невеликий дощ, подекуди з мокрим снігом, удень без опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 1-3° тепла, вдень 9-11°.

У Київській області 22-23 березня (п'ятниця-субота) також буде хмарно з проясненнями. Без опадів.

Вітер 22 березня змінних напрямків, 3-5 м/с, 23 березня південно-західний, 5-10 м/с. Температура 22 березня вночі від 3° тепла до 2° морозу, вдень 7-12° тепла; 23 березня вночі 1-6° тепла, вдень 11-16°.

У Києві в п'ятницю-суботу також хмарно з проясненнями, без опадів. Вітер 22 березня змінних напрямків, 3-5 м/с, 23 березня південно-західний, 5-10 м/с. Температура 22 березня вночі 1-3° тепла, вдень 10-12°; 23 березня вночі 4-6° тепла, вдень 13-15°.

У неділю та понеділок в області - 24 березня без істотних опадів, 25 березня дощ. Температура вночі 1-6° тепла, вдень 10-15°.

У Києві в неділю, 24 березня, без істотних опадів, 25 березня дощ. Температура вночі 3-5° тепла; вдень 24 березня 13-15°, 25 березня 11-13° тепла.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фіцо: Словаччина не буде тією країною, яка гальмуватиме членство України в ЄС

Керівник ГО вимагав від командира в/ч понад 1 млн грн за "вплив" на виділення коштів для дронів – Офіс генпрокурора

Україна і Словаччина домовилися про технічне та фінансове співробітництво

Суд Польщі не екстрадував до ФРН українця, підозрюваного в підриві "Північних потоків"

У 2026 році Україна отримає понад 165 млн євро від Коаліції з розмінування – Міноборони

Шмигаль обговорив з міністром оборони Болгарії безпеку судноплавства та співпрацю в межах SAFE

Українська делегація на зустрічі з міністром енергетики США обговорила перспективи співробітництва щодо скрапленого газу

Ідентифіковано двох російських військових, причетних до катування мирних мешканців під час окупації частини Ізюмського району Харківської області

Мінкультури закликає долучатися до Тижня української мови у Вікіпедії

В’їзд в ЄС Путіну не заборонено, питання прольоту його літака знаходиться в компетенції кожної окремої країни ЄС - Єврокомісія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА