Інтерфакс-Україна
23:20 20.03.2024

Зеленський провів зустріч із Салліваном

1 хв читати
Зеленський провів зустріч із Салліваном

Президент України Володимир Зеленський у середу провів зустріч із радником президента США з питань національної безпеки Джейком Салліваном під час його візиту до Києва.

"Ввечері провів зустріч із Джейком Салліваном, радником президента США з питань національної безпеки. Дуже змістовна, цілком конкретна розмова – і про оборону взаємодії, і про загальні політичні результати, яких ми маємо досягти", - повідомив президент у відеозверненні.

Зеленський подякував Америці за підтримку українців, а також підкреслив, що "це життєво важливо, щоб американське лідерство залишалося міцним та міцним у захисті міжнародного правопорядку".

"Ми повинні бути стійкими різним викликам. Ми повинні бути далекобійними, щоб здолати Путіна, а не перебувати в ситуації, коли сумніви в міцності Заходу допомагають цьому божевільному. Путін має програти, і це питання життя та смерті для демократичного світу. Коли він програє, демократичний світ отримає гарну перспективу на покоління наперед", - сказав він.

Раніше Джейк Салліван провів зустріч із керівником Офісу президента України Андрієм Єрмаком та провів брифінг для представників ЗМІ. 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава Одеської обладміністрації вніс подання про створення в Одесі міської військової адміністрації

Монголія може залучити від ЄІБ до 1 млрд євро на розвиток "зеленої" енергетики

Темпи потепління в басейні Дністра перевищують глобальні – міжнародне дослідження

Мовний омбудсмен закликає Раду невідкладно оновити перелік мов під захистом Європейської хартії

Профільні комітети парламентів України та Великої Британії обговорили питання безпекового партнерства

"Томагавки" є потужним засобом стримування та можуть зменшити загрозу масових повітряних атак з боку РФ – посол

Лондон і Оттава можуть приєднатися до плану ЄС щодо використання активів РФ – ЗМІ

Викрито посадовців трьох університетів, які продавали місця в аспірантуру

Окупанти атакували пожежну частину на Донеччині – ДСНС

Окупанти зайняли 16 кв км "сірої зони", окупувавши 3 села на заході Донецької області – DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА