Інтерфакс-Україна
06:00 21.03.2024

У Києві внаслідок ракетного обстрілу постраждали четверо людей

1 хв читати
У Києві внаслідок ракетного обстрілу постраждали четверо людей

У Шевченківському районі внаслідок ракетного обстрілу постраждали троє людей, у Святошинському – одна жінка, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Поки що четверо постраждалих. Троє у Шевченківському районі, одна жінка – у Святошинському. Усім медики надали допомогу на місці", - сказано в його телеграмі.

Також він повідомив, що у Святошинському районі ударною хвилею вибило вікна у двох дев'ятиповерхівках. Там спалаху немає.

У Подільському районі палає дах житлового будинку. Також у Подільському районі внаслідок падіння уламків ракети сталося спалах у трансформаторній підстанції та двоповерховому нежитловому будинку.

На Шевченківському районі горять автомобілі на стоянці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Невеликий сніг, вдень з дощем очікується в Україні в середу

ВРП звільнила суддю ОАСК Павла Вовка за тиск на суддів, ВРП та ВККС

Кабмін передав 204 млн грн бюджетних призначень від Секретаріату уряду до Мінкультури у зв'язку з перепідпорядкуванням Держкіно

Шмигаль: за останні 2 роки бюджет на освіту і науку зріс на 35%

Чиновника з Полтавщини засуджено до 10 років тюрми за замовлення вбивства підприємця- ДБР

Невідомі вчинили стрілянину у ТРЦ в Білій Церкві, поліція розшукує нападників

Сибіга провів у Нью-Делі першу в історії зустріч міністрів закордонних справ України та Королівства Бутан

У Львівській області зафіксували спалах африканської чуми свиней – ОВА

Українські IT-компанії переходять від аутсорсу до створення власних продуктів, і це хороша історія – СЕО MODUS X

Делегація Шведського Червоного Хреста ознайомилась з реалізацію гуманітарних проєктів на Одещині

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА