Інтерфакс-Україна
14:31 21.03.2024

На Вінниччині від отруєння чадним газом загинула п'ятирічна дитина - ДСНС

1 хв читати

У Вінницькій області від отруєння чадним газом загинула п'ятирічна дитина, трьох дорослих госпіталізовано, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"Вінниччина: від отруєння чадним газом загинула 5-річна дитина. Ще три жінки: 28-річна мати, 76-річна бабуся та 52-річна тітка госпіталізовані до лікарні", - йдеться у повідомленні ДСНС у телеграм-каналі у четвер.

Як повідомляється, подія сталася у приватному будинку у смт Літин. За попередньою інформацією, причиною трагедії стало мимовільне втручання в систему видалення газів, що відпрацювали.

"Чадний газ непомітний для зору, абсолютно невідчутний і здатний призвести до біди за лічені хвилини. Може утворюватися через неправильну експлуатацію опалювальних приладів або недостатню вентиляцію. Ваша безпека у ваших руках! Встановіть датчики чадного газу", - наголошують у ДСНС.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нетаньягу закликав народ Ірану до повалення діючого режиму: "Режим не знає, що його вразило — і що ще вразить"

Окупанти втратили 287 військових на Покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 175 ворожих атак - Генштаб

МАГАТЕ підтвердило знищення частини ядерного об’єкта в Натанзі, Гроссі готовий терміново вирушити до Ірану

Хлопчик з Херсонщини, поранений 11 червня внаслідок атаки БПЛА, помер у лікарні — ОВА

США допомагали Ізраїлю в перехоплюванні ракет під час масштабного удару Ірану

Унаслідок ракетного удару Ірану по Ізраїлю постраждали 35 осіб, одна людина — у критичному стані - ЗМІ

Зеленський про ДТП у Франції: Молимося за життя та одужання поранених дітей

Іран завдає масованого ракетного удару по Ізраїлю, ЦАХАЛ повідомляє про перехоплення

Жовква провів зустріч із генсеком Міжнародної торгової палати, говорили про відбудову постраждалих від російських обстрілів об’єктів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА