Інтерфакс-Україна
16:58 22.03.2024

У Харкові без світла внаслідок атаки РФ 600 тис. абонентів - Міненерго

2 хв читати
У Харкові без світла внаслідок атаки РФ 600 тис. абонентів - Міненерго

У Харкові через значні пошкодження енергооб'єктів унаслідок атаки російських агресорів у п'ятницю залишаються без світла приблизно 600 тис. споживачів, повідомило Міністерство енергетики.

Згідно з його оновленням у телеграм-каналі, триває робота над підключенням критичної інфраструктури міста, де найскладніша на сьогодні ситуація з енергопостачанням.

Крім того, на Хмельниччині без електрики наразі понад 2 тис. абонентів, але, як уточнило Міненерго, після масштабного знеструмлення внаслідок російської атаки без світла залишалися близько 200 тис. споживачів.

Залишаються мережеві обмеження для споживачів Одещини - вони поширюються більш ніж на 230 тис. споживачів і Дніпропетровщини, де відключено 150 тис. споживачів. Тривають відновлювальні роботи.

Також Міненерго зазначило, що частково заживлені високовольтні лінії в низці областей. Раніше повідомлялося про відновлення роботи ПЛ-750 кВ "Дніпровська", що живить Запорізьку АЕС.

За інформацією Міненерго, локалізовано пожежі на пошкоджених об'єктах генерації (ТЕС і ГЕС) у кількох областях.

Як повідомлялося, внаслідок повітряної атаки російських окупантів у п'ятницю зупинила роботу ДніпроГЕС, куди влучило кілька ракет, пошкоджено ТЕС ДТЕК і "Центренерго", а також об'єкти "Нафтогазу". Крім того, пошкоджено об'єкти й лінії передачі та розподілу е/е. В Україні запроваджено графіки обмежень е/е в низці областей. За останньою інформацією "Укренерго", вони залишилися для Хмельницької, Харківської, Одеської та Дніпропетровської областей. Голова "Укренерго" Володимир Кудрицький прогнозував повернення світла в усі області протягом доби. Щодо Харкова він зазначив, що потрібно більше часу для аналізу ситуації, щоб робити висновки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна запровадила санкції проти Кирила Дмитрієва, високопосадовців РФ та російських видавництв

Експорт американської зброї союзникам по НАТО відкладено через шатдаун - ЗМІ

Ворог вночі атакував підприємство у Чернігівській області, пожежу ліквідували - ДСНС

Рух опору знищив 4 обʼєкти військової логістики у РФ - ГУР

В Україні, крім північної частини, очікується туман вночі та вранці 10 листопада - Укргідрометцентр

Дрон скинув фарбу і липку речовину на віллу російської торгової делегації у Швеції – ЗМІ

Російські обстріли забрали життя трьох жителів Донеччини у суботу, шестеро людей зазнали поранень

Ворог атакував південь Одещини: пошкоджено гаражі та скління у багатоповерхівці

У Києві тимчасово не працює фунікулер через стабілізаційні відключення е/е

В Україні задощить, температура повітря у найближчі дні значно не зміниться

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА