Інтерфакс-Україна
11:36 23.03.2024

Зеленський: майже в усіх регіонах відновлено технічну можливість подачі електрики

1 хв читати
Зеленський: майже в усіх регіонах відновлено технічну можливість подачі електрики

Президент України Володимир Зеленський отримав звіти про відновлювальні роботи в областях (зокрема від Міністерства внутрішніх справ та енергетиків) після російського ракетного удару в п'ятницю.

"Найскладніше досі у Харкові. Продовжується підключення до електрики побутових споживачів. Темп максимальний з можливого зараз. Дніпровщина – вся область підключена, окрім частини споживачів у Нікополі. Робиться все, щоб і там дати електрику. Сумщина, Полтавщина, Одещина, Вінниччина, Франківщина, Хмельниччина, Миколаїв і Запоріжжя – фактично всюди відновлено технічну можливість подачі електрики", - написав Зеленський у суботу в телеграм-каналі.

Він зазначив, що в частині громад діють аварійні графіки відключень.

"Я дякую кожній ремонтній бригаді, всім працівникам енергетичних компаній, нашим рятувальникам з ДСНС України, всім задіяним комунальним службам", - наголосив президент.

Окремо було надано доповідь військового командування, зазначив Зеленський.

"На фронті стабільно. Вдячний усім солдатам і командирам за збереження наших позицій і необхідні дії", - наголосив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони з початку доби відбили 136 ворожих атак ще на 11 напрямках - Генштаб

Зеленський про переговори: ми не можемо просто так вийти з наших територій

У Техасі арештували 21-річного підозрюваного у симпатіях до ІДІЛ

Ворог за добу втратив більша ста осіб на покровському напрямку - Генштаб

Трамп погрожує Ірану новими атаками у разі відновлення ядерної програми

МЗС Литви про "напад" на резиденцію Путіна: очільник Кремля має на меті саботувати досягнення України і США у Флориді

Рішення щодо суверенітету України має приймати сам Київ – глава МЗС Канади

Україна і США під час переговорів у Мар-а-Лаго підготували пакет рішень для економічного відновлення

У Вишгороді встановили генератори для забезпечення безперебійного електропостачання житлових будинків

Росіяни контролюють близько половини Покровська - Сирський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА