Інтерфакс-Україна
18:29 23.03.2024

Перші українські пілоти пройшли базову підготовку під керівництвом ВПС Великої Британії

2 хв читати
Перші українські пілоти пройшли базову підготовку під керівництвом ВПС Великої Британії

Перші українські пілоти, які пройшли інтенсивну підготовку під керівництвом інструкторів Королівських ВПС, закінчили льотну школу і тепер продовжать поглиблену льотну підготовку з інструкторами з ВПС Франції, повідомила пресслужба Генерального штабу Збройних сил України.

"10 пілотів пройшли базову льотну, наземну та мовну підготовку у Великій Британії та колись стануть першою лінією оборони, захищаючи небо України від російських військ. Тепер група перейде до поглибленої льотної підготовки, яку проводять ВПС Франції, перш ніж навчитися керувати винищувачами F-16", - йдеться в повідомленні Генштабу в суботу.

 

 

На сайті Міністерства оборони Великої Британії наводиться висловлювання міністра оборони країни Гранта Шаппса: "Я хотів би привітати цих відважних пілотів із завершенням початкової підготовки тут, у Великій Британії. Завдяки всесвітньо відомим навичкам Королівських ВПС ці пілоти пройшли одні з найкращих доступних тренувань і тепер на крок ближче до участі в боротьбі з незаконним вторгненням Росії".

У рамках курсу підготовки досвідчені інструктори Королівських ВПС навчали пілотів загальному керуванню літаком, польоту за приладами літака, навігації на низьких висотах та польоту у складних формуваннях. Вони також пройшли вивчення англійської мови, щоб допомогти в підготовці та підвищити взаємодію з повітряними силами НАТО – англійська є стандартною мовою міжнародних польотів.

Як зазначається в повідомленні, у рамках міжнародної програми для забезпечення підготовки пілотів та постачання літаків для України перші F-16 планується поставити до літа 2024 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожого удару по центру Куп’янська загинула мирна мешканка - Синєгубов

ДСНС: У столиці через нічну атаку загинула одна людина

ДТЕК відновив електропостачання для понад 3 тис. абонентів Києва після нічної атаки

Китайські компоненти знайдені в дронах, які атакували Київ вночі, в Одесі пошкоджено консульство КНР – МЗС

Внаслідок атаки РФ у Кривому Розі відомо про 6 постраждалих

Зеленський повідомив про повернення групи українців з полону

ЦПД: РФ розсилає в органи влади фейковий лист про підготовку до евакуації міністерств і державних відомств на захід України

Службова недбалість посадовця Міноборони завдала державі збитків на понад 2 млрд грн

Кількість постраждалих у Києві через російський удар зросла до 26 осіб, серед них дитина

Ускладнення роботи транспорту та комунальних підприємств очікується у суботу через грози та шквали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА