Інтерфакс-Україна
11:12 24.03.2024

В Одеській області росіяни пошкодили припортову інфраструктуру - Сили оборони півдня

1 хв читати
В Одеській області росіяни пошкодили припортову інфраструктуру - Сили оборони півдня

У ніч на 24 березня російські окупанти атакували Україну, зокрема Одеську область, пошкодивши припортову інфраструктуру, повідомляють Сили оборони Півдня.

"Повернувся ворог і до терору Подунав'я. Влучанням завдано пошкоджень припортовій інфраструктурі. ️Люди не постраждали", - йдеться в повідомленні.

У Силах оборони зауважили, що бойова робота тривала майже всю ніч.

Зазначається, що двома хвилями ворог спрямував ударні дрони, намагаючись атакувати широкою смугою від півдня Одещини до Дніпропетровщини.

В операційній зоні Сил оборони півдня вдалося результативно відпрацювати по 22 баражувальних снарядах: 15 збито на Дніпропетровщині, по 3 - на Одещині та Миколаївщині, 1 - на Херсонщині.

"На Дніпропетровщині ворог намагався атакувати об'єкти енергетики. Через падіння уламків у Кривому Розі пошкоджено тепломережі та лінію електропередач", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що уламки збитого безпілотника пошкодили енергооб'єкт на Нікопольщині. Фахівці працюють над відновленням електропостачання.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ на Рівненщині викрила чергову схему ухилення від мобілізації через фейковий коледж

У наркологічному медзакладі в Харкові на зарплату "мертвим душам" витратили понад мільйон гривень - прокуратура

РФ цілеспрямовано дезінформує світ про наявність погодженого без України плану завершення війни - ЦПД

У Херсоні померла поранена через російський обстріл жінка – ОВА

Рада ЄС ухвалила надання Україні EUR3,056 млрд в рамках Ukraine Facility - Свириденко

На Дніпропетровщині припинено діяльність 31 шахрайського кол-центру – прокуратура

США і РФ планують укласти угоду про перемир'я, щоб закріпити здобутки Путіна в Україні – ЗМІ

Пентагон отримав можливість повертати в арсенали США вже виділену для Києва зброю - ЗМІ

Російські футбольні клуби отримали EUR10,8 млн з фонду "солідарності" УЄФА після вторгнення РФ в Україну – ЗМІ

Безробітний з Краматорська отримав 15 років за шпигунство на краматорському напрямку - СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА