Інтерфакс-Україна
14:11 24.03.2024

За минулу добу ворог збільшив кількість FPV-дронів майже на 40% - Сили оборони півдня

1 хв читати
За минулу добу ворог збільшив кількість FPV-дронів майже на 40% - Сили оборони півдня

За минулу добу окупанти застосували 234 FPV-дрони у Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях, збільшивши їхню кількість майже на 40%, повідомляють Сили оборони півдня.

"Продовжуючи терор мирного населення прифронтових регіонів Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей, ворог застосував 234 FPV-дрони, збільшивши їхню кількість майже на 40%, порівняно з минулою добою", - йдеться в повідомленні, опублікованому в телеграм-каналі в неділю.

Також повідомляється, що протягом доби ворог завдав точкових ударів крилатими і балістичними ракетами по Миколаївській області, зафіксовано влучання на відкритій території поза межами населених пунктів, серед людей постраждалих немає.

Крім цього, противник застосував 13 ударних БпЛА типу "Ланцет" і скинув із дронів різних модифікацій 269 осколкових боєприпасів.

"І тут стійка тенденція до збільшення щонайменше на 15% щодоби. Але проти них досить вдало працює наша РЕБ", - зазначається в повідомленні.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко про перемогу ПриватБанку: це рішення демонструє, що держава здатна успішно відстоювати свої інтереси на міжнародній арені

Кабмін надав можливість включати витрати на кредити в ціну держконтрактів виробників дронів і РЕБ - Свириденко

Міноборони ініціює законопроєкт про відстрочку для тих, хто завершив службу за програмою "Контракт 18–24"

Уряд розширить підтримку аграріїв у прифронтових регіонах, які працюють на зрошуваних землях - Свириденко

Шмигаль повідомив про розширення програми "Контракт 18–24" напрямком для операторів дронів

ПриватБанк заявляє про беззаперечну перемогу в судовому процесі у Лондоні проти Коломойського та Боголюбова

Через ворожий удар по передмістю Харкова спалахнула пожежа, постраждали три людини

Голова освітнього комітету Ради Бабак: оплату праці педагогів потрібно підвищувати

Заступника керівника Уманської окружної прокуратури судитимуть за протиправне отримання інвалідності

НКЕК створить робгрупу щодо впровадження та забезпечення функціонування європейського роумінгу RLAH в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА