Інтерфакс-Україна
08:28 25.03.2024

У Харкові на пожежі, не пов'язаній із бойовими діями, загинули дві людини

1 хв читати

Унаслідок пожежі, що сталася у квартирі на першому поверсі в житловому 12-поверховому будинку на пр. Перемоги в Харкові в неділю ввечері, загинуло двоє людей.

"На час прибуття рятувальників ДСНС вогнем було охоплено домашнє приладдя та меблі в даній квартирі на площі близько 30 кв.м. Осередок займання знаходився на кухні, де вогнеборці знайшли тіло загиблої 78-річної жінки. Унаслідок горіння утворилося сильне задимлення сходової клітки. Під час проведення розвідки між 5-м та 6-м поверхами рятувальники виявили тіло ще одного загиблого. Ним виявився чоловік 2004 року народження", - повідомляє пресслужба ГУ ДСНС.

Під час подальшої рятувальної операції вогнеборці врятували за допомогою висувної пожежної драбини з вікна 2-го поверху 31-річну жінку з 2-річною дитиною. Ще 10 жителів було евакуйовано на свіже повітря.

Пожежа почалася о 20:32. Її локалізували о 20:59, а о 22:04 - повністю ліквідували. До гасіння вогню залучалися 3 оперативні відділення ДСНС у складі 16 фахівців особового складу, 3-х автоцистерн і 1-ї автодрабини.

Із родичами загиблих працював психолог ДСНС, надаючи їм психологічну підтримку.

Причина виникнення загоряння встановлюється.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Головний рабин України передав Келлогу подарунок для Трампа

Кривий Ріг під масованою атакою російських БпЛА - Вілкул

Електропостачання усім жителям Харківщини, які залишилися без світла через негоду 12 липня повністю відновлено - ОВА

Келлог обговорив з міністром оборони Великої Британії співпрацю у досягненні миру в Україні

Сили оборони відбили з початку доби 148 ворожих атак - Генштаб

Двоє цивільних зазнали поранень внаслідок атак російських дронів по Херсону – ОВА

Один цивільний загинув внаслідок ворожих артилерійських обстрілів Сумської області – ОВА

Робоча група опрацює розвʼязання питань щодо лікування поранених військовослужбовців у цивільних лікарнях - нардеп

Кабмін призначив мовним омбудсменом Олену Івановську

Комітет нацбезпеки рекомендував Кабміну підготувати зміни до законів для протидії використання вітчизняних засобів звʼязку Росією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА