Інтерфакс-Україна
09:01 25.03.2024

Рятувальники ліквідували дві пожежі, спричинені ворожими обстрілами в Миколаївській області

1 хв читати

Рятувальники ліквідували дві пожежі, спричинені ворожими обстрілами в Миколаївській області, повідомляє пресслужба міністерства внутрішніх справ України.

Повідомляється, що в Миколаївському районі виникла пожежа на території одного з об'єктів, що призвело до загоряння на його території. Пожежу оперативно ліквідовано, постраждалих і травмованих немає.

Також у приватному секторі Миколаєва - часткове руйнування двоповерхового житлового будинку. Вибуховою хвилею пошкоджено приватні будинки поруч. Виникла пожежа будинку та двох легкових автомобілів, яку оперативно ліквідували.

За попередньою інформацією, 11 осіб дістали поранення, 2 з них госпіталізували, іншим надали першу допомогу на місці.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України

"Київтеплоенерго" розгорнуло мобільні пересувні котельні для обігріву київських лікарень - КМДА

Ворожий БпЛА спричинив пожежу в житловому будинку в Одесі - ОВА

Зеленський анонсував наступну розмову з партнерами після переговорів з Трампом

Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб

Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки

Волонтери УЧХ працювали на п’яти локаціях у Києві після ракетно-дронової атаки РФ

Зеленський обговорив із європейськими лідерами ключові документи, які будуть обговорюватися з Трампом

Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД

Співрозмовники Зеленського узгодили, що ключовим питанням є конкретні і чіткі гарантії безпеки для України – Туск

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА