Інтерфакс-Україна
17:33 25.03.2024

У районі Бахмута ворог веде безперервні штурмові дії, навколо Часового Яру ситуація залишається напруженою - 26 бригада

1 хв читати
У районі Бахмута ворог веде безперервні штурмові дії, навколо Часового Яру ситуація залишається напруженою - 26 бригада

У районі Бахмута в Донецькій області ворог веде безперервні штурмові дії, навколо Часового Яру ситуація продовжує залишатися напруженою, противник вводить у бій свої елітні підрозділи, заявив пресофіцер 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича Олег Калашніков.

"Ситуація дуже непроста (у районі Бахмута - ІФ-У). Просто безперервні штурмові дії ворога, підкріплені вогневим ураженням артилерією, ствольною, РСЗВ. Також збільшилася кількість використань керованих авіабомб. Ворог їх скидає на населені пункти і на наші укріплені позиції, намагаючись завдати нам ураження. Тобто на сьогодні ситуація досить таки гаряча", - сказав він в ефірі телемарафону.

Говорячи про ситуацію навколо Часового Яру, Калашніков назвав її напруженою і складною не перший день.

"Це справді акцент для ворога в його штурмових діях. Він намагається "продавити" нашу оборону, щоб вийти саме на Часовий Яр, який є свого роду "воротами" на Слов'янсько-Краматорську конгломерацію. Тут ми можемо спостерігати, як ворог вводить у бій свої елітні підрозділи", - зазначив пресофіцер.

Він наголосив, що "досить значне угруповання діє саме в напрямку Часового Яру".

Калашніков також зазначив, що частину підрозділів із Авдіївки ворог перемістив на бахмутський напрямок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Качка: Припинення повноважень наглядової ради "Енергоатома" - перший крок до наведення ладу та усунення корупції

Суд у Лондоні встановив ліміт витрат Боголюбова за різними судовими процесами з урахуванням нової справи ПриватБанку

Український військовий Кузнецов, арештований в Італії, припинив голодування, заявив Лубінець

Аварійна ситуація з е/е виникла на Рівненщині, частина облцентру знеструмлена

Фігурант "Мідас" Миронюк може вийти під заставу в 136,6 млн грн – матеріали справи

МЗС та ЦСК забезпечать цілодобове реагування на ворожі інформкампанії проти України, зокрема із залученням ШІ

Усі фігуранти плівок НАБУ про корупцію в енергетиці мають негайно піти з посад – голова комітету Ради

Умєров: Будь-які спроби пов’язати мою роботу в Міністерстві оборони з "впливом" якихось осіб – безпідставні

Уряд достроково припинив повноваження наглядової ради НАЕК "Енергоатом" – Свириденко

Милованов заявив про вихід зі складу наглядової ради "Енергоатома" через відсутність адекватної реакції на ситуацію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА