Інтерфакс-Україна
19:17 25.03.2024

Ісландія виділить близько двох мільйонів євро на ініціативу Чехії щодо закупівлі боєприпасів для України - МЗС

1 хв читати
Ісландія виділить близько двох мільйонів євро на ініціативу Чехії щодо закупівлі боєприпасів для України - МЗС

Ісландія підтримає ініціативу Чехії щодо закупівлі боєприпасів для України та інвестує в придбання екіпіровки для жінок в українській армії.

Як повідомляють на сайті МЗС, передбачають, що на проєкт Ісландія витратить близько двох мільйонів євро.

"Вкрай важливо, щоб ми продовжували рішуче підтримувати Україну, але в такий спосіб ми робимо внесок не лише в захист народу країни, а й у міжнародне право в ширшому контексті, а також у наші власні інтереси у сфері безпеки", - заявив міністр закордонних справ Б'ярні Бенедіктссон.

Ісландія також підтримає закупівлю екіпіровки для жінок в українській армії. У МЗС наголосили, що відсоток жінок в армії значно зріс за останні роки, особливо після початку російського вторгнення, і для задоволення потреб жінок-військовослужбовців пропонується надати обмундирування, бронежилети, медичні та гігієнічні товари на близько 500 тисяч євро.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Голову фінкомітету Ради Гетманцева звинувачують у плагіаті в дисертації

ППО знешкодила вночі 93 з 126 ворожих дронів, є влучання на 10 локаціях

Генпрокурор Кравченко підтвердив оголошення підозри Труханову

Четверо людей постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Хафер залишився головою оновленої наглядової ради "Укрзалізниці", його заступником став ексдепутат Лещенко

РФ здійснила масовану атаку по цивільній інфраструктурі Одещини, пошкоджено енергетичні та транспортні об’єкти

У Києві двох чоловіків судитимуть за вимагання $500 тис. за "продаж" керівної посади в держпідприємстві НААН

РФ атакувала об’єкт критичної інфраструктури в центрі Чернігова

Окупанти за добу втратили 1 150 осіб та 81 од. спецтехніки

Російський агент отримав 15 років ув’язнення за коригування атак по Миколаєву – СБУ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА