Інтерфакс-Україна
10:36 26.03.2024

Глава СБУ: Мене, як і всіх українців, цікавить лише один суд - над Путлером

1 хв читати
Глава СБУ: Мене, як і всіх українців, цікавить лише один суд - над Путлером

Глава Служби безпеки України (СБУ) Василь Малюк назвав такими, що не заслуговують на увагу, рішення "кишенькових суддів кремля", і заявив, що його, як і всіх українців, цікавить тільки один суд - над Володимиром Путіним.

"Рішення про арешт від кишенькових суддів кремля не заслуговує на жодну увагу. Мене, як і всіх українців, цікавить лише один суд - над їхнім хазяїном Путлером", - повідомила пресслужба СБУ агентству "Інтерфакс-Україна", цитуючи Малюка щодо повідомлення про те, що суд у Москві заочно його заарештував.

"Робимо все від нас залежне, щоб побачити цього воєнного злочинця на лаві суду Гааги якомога швидше", - додав Малюк.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рух вантажівок дозволили в Миколаївській області вночі через денну спеку

Моді обговорив з Путіним війну в Україні, назвав його другом і чекає на зустріч

Окупанти атакували з дрона дитину в Херсоні - ОВА

Переможці спецаукціонів "Укренерго" на балансування енергосистеми можуть відтермінувати запуск об’єктів на 1-4 місяці за рахунок фінзабезпечення

Воїни ГУР уразили в Криму одну з найцінніших РЛС окупантів — "єнісєй" з комплексу С-500

Трамп запитав Італію про можливість проведення переговорів з Путіним – ЗМІ

ДБР викрило махінації з виплатами на 900 тис. гривень в одній з військових частин Києва

Через обстріли РФ на Донеччині знеструмлено шахту, 77 гірняків підняли на поверхню – ОВА

Посол Нідерландів провів зустріч з директором НАБУ, обговорили поточну ситуацію та пріоритети в роботі

Правоохоронці викрили факти зловживання у військових частинах в Києві та Київській області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА