Інтерфакс-Україна
13:36 26.03.2024

Кулеба закликає Захід надати Україні більше систем ППО, зокрема для воїнів на передовій

1 хв читати
Кулеба закликає Захід надати Україні більше систем ППО, зокрема для воїнів на передовій

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликає партнерів надати Україні більше систем протиповітряної оборони, яких потребує Україна для відбиття російських атак, зокрема додаткових Patriot, здатних збивати балістичні ракети.

"Дайте нам ці бісові Patriot", - сказав він в інтерв'ю Politico.

Міністр наголосив, що якби Україна "мала достатньо систем ППО, а саме Patriot, ми змогли б захистити не лише життя нашого народу, а й нашу економіку від руйнування".

"Коли українські війська втрачають позиції, давайте подивимося, чому. Це тому, що Росія почала масово використовувати модернізовані авіаційні керовані бомби", - сказав міністр.

Він пояснив, що ці бомби - це зброя, від якої "неможливо втекти", якщо ви є наміченою ціллю.

"Вона просто падає вам на голову і руйнує все. Ось так ми втрачаємо позиції, і єдиний спосіб запобігти цьому - збивати літаки з бомбами", - додав Кулеба.

"Нам потрібні системи ППО на передовій", - закликав глава МЗС.

 

ОСТАННЄ

Українці заслуговують на справедливий мир, заснований на повазі до територіальної цілісності, РФ не повинна бути винагороджена – Сибіга

Окупанти 37 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, загинули 4 мирних жителів – обладміністрація

В Херсоні 16 постраждалих внаслідок атаки російського дрона по маршрутці - обладміністрація

Російський дрон атакував маршрутку під Херсоном, 2 загиблих – прокуратура

ППО збила вночі ракету та лише 16 з 47 ворожих дронів, окупанти цілились переважно по прифронтових громадах – Повітряні сили

Губернатор Аляски: ми готові прийняти історичну зустріч Трампа і Путіна

Дрони атакували Харківську область вночі, постраждали 6 осіб, з них одна дитина — ДСНС

Україна готова до реальних рішень заради тривалого миру - Зеленський

Зеленський: Українське територіальне питання в Конституції. Відступати ніхто не буде. Дарувати свою землю окупанту українці не будуть

Двоє загиблих унаслідок атаки російського FPV-дрона на Запорізький район

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА