Інтерфакс-Україна
09:23 28.03.2024

Глава МЗС Кулеба задекларував 3,3 млн грн доходів за 2023 рік

1 хв читати
Глава МЗС Кулеба задекларував 3,3 млн грн доходів за 2023 рік

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба зазначив 3 млн 335 тис. 65 грн доходів в електронній декларації про майно і доходи за 2023 рік.

Зокрема, у 2023 році заробітна плата Кулеби становила 1 368 735 грн, роялті - 966 330 грн, прощення боргу (батько Іван Кулеба) - 1 млн грн, а його партнерка Світлана Павелецька задекларувала 7 986 884 грн доходів.

Також він зазначив у декларації 884,2 тис. грн на банківських рахунках і 27 тис. євро готівкою, а партнерка - $300 тис. готівкою.

Крім того, він зазначив у декларації передачу колишній дружині спільно нажитих заощаджень, а саме 21 тис. євро.

Згідно з документом, міністр володіє квартирою (52,9 кв. м) у Києві, партнерка - квартирою (123,4 кв. м) у Києві, а діти і колишня дружина - квартирою (125,7 кв. м) у Києві.

Крім того, партнерка Кулеби задекларувала автомобіль Lexus RX300 2022 року випуску (куплений 2022 року), наручний годинник Rolex, а також 49% у ТОВ "Ключові стратегічні наративи" і 20% у ТОВ "Книголав".

Як повідомлялося, Кулеба задекларував 234,6 тис. грн доходів за 2019 рік, 914 тис. грн доходів за 2020 рік, 1,1 млн грн доходів за 2021 рік і 1,3 млн грн доходів за 2022 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга заявив, що Зеленський готовий зустрітися з Путіним

Українська сторона опрацювала документ щодо повоєнної відбудови - Зеленський

Зеленський: отримуємо хороші сигнали з Європи щодо готовності європейців активніше тиснути на агресора

Прокуратура через суд вимагає скасувати результати торгів з продажу водопровідних мереж на Оболоні в Києві

В Україну прибуло 76 аварійних генераторів від ЄС

Мінекономіки закликає військові частини звертатися до Держпродспоживслужби у разі поставок неякісного харчування

Міносвіти затвердило рекомендації щодо фільтрації Інтернет-контенту у закладах освіти

Схвалено ще 22 проєкти для фінансування у межах III етапу Програми відновлення України – Мінрозвитку

Міносвіти спрямувало до вишів держфінансування на підвищення оплати праці педагогічним і науково-педагогічним працівникам

Апеляційний суд залишив нардепа Дубінського під вартою, можливість застави скасовано

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА