Інтерфакс-Україна
20:11 28.03.2024

У Запоріжжі ще 24 освітні заклади перейдуть на змішану форму з 1 квітня

1 хв читати
У Запоріжжі ще 24 освітні заклади перейдуть на змішану форму з 1 квітня

З 1 квітня ще 24 освітні заклади Запоріжжя розпочнуть навчальний процес у змішаній формі, повідомив голова обласної військової адміністрації Іван Федоров.

"Саме таке рішення, ухвалене після великої кількості обговорень і перевірок за участю обласного Департаменту освіти і науки, міської влади, Нацполіції, ДСНС, сьогодні ухвалила Рада оборони. Вирішили, що онлайн-навчання не повинно зупинятися під час повітряної тривоги. Відповідно за безпеку дітей, які здобувають освіту в такий спосіб, несуть відповідальність безпосередньо батьки. А за безпеку вчителів, які впроваджують освітній процес, - керівники закладів освіти", - написав Федоров у телеграмі у четвер.

Він наголосив, що це питання відповідальності всіх суб'єктів освітнього процесу, включно з батьками, керівниками освітніх закладів, владою та структурами, які погодили відкриття закладів освіти.

"Зазначу, що перехід на змішаний формат навчання здійснюється виключно за бажанням батьків", - наголосив Федоров.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ердоган закликав Путіна до "обмеженого припинення вогню" в Україні

Мінрозвитку запустило процес підготовки до перезапуску наглядової ради АМПУ

Трамп не заперечував проти ударів України по російському "тіньовому флоту" – ЗМІ

На фронті більше 160 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Запланована в Парижі зустріч щодо мирного плану для України не відбудеться - ЗМІ

Сили оборони звільнили Кіндрашівку, Радьківку та низку кварталів на півночі Куп’янська - НГУ

Росіяни знову атакували Одещину, пошкоджено об’єкт портової інфраструктури

РФ другий день поспіль атакує залізничну енергомережу на шляху до порту "Південний"

Росія вдарила по енергооб'єкту на Чернігівщині, низка населених пунктів без світла

МЗС Туреччини закликає до негайного припинення війни на тлі атаки РФ на судно турецької компанії в порту Чорноморська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА