Інтерфакс-Україна
09:43 29.03.2024

Очільник МВС: Уночі та вранці атаковано 10 регіонів України, по меддопомогу звернулися 6 людей, серед них - дитина

1 хв читати
Очільник МВС: Уночі та вранці атаковано 10 регіонів України, по меддопомогу звернулися 6 людей, серед них - дитина

Російські окупанти минулої ночі та вранці атакували 10 регіонів України, станом на ранок зафіксовано шістьох постраждалих, серед них - дитина, повідомив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

"Ворог атакував ракетами та дронами енергетичну інфраструктуру, цивільні об'єкти, приватні будинки. Загалом під ударом були 10 регіонів. По медичну допомогу одразу після ударів звернулися шість людей, серед них - дитина", - написав він у телеграм-каналі в п'ятницю вранці за підсумком нічної атаки російських військ.

За даними Клименка, зруйновано близько 10 приватних будинків, ще десятки - пошкоджено.

Як повідомив міністр, до ліквідації наслідків нічних і ранкових ударів РФ було залучено понад 150 рятувальників і 35 спеціалізованих автомобілів ДСНС. "У ці хвилини рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки російських ударів, слідчі фіксують злочини, з потерпілими з ночі працюють наші психологи ДСНС і Національної поліції", - додав Клименко.

"Кожен, хто потребує допомоги, може звернутися до Пунктів незламності на базі підрозділів ДСНС та Національної поліції", - написав міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Третій армійський корпус спростував інформацію про нібито окупацію Ставків та Новоселівки під Лиманом

Число постраждалих в Дніпрі зросло до 43 осіб, 10 у важкому стані – обладміністрація

В ДПСУ не коментують інформацію про нібито заборону Єрмаку виїжджати з України

Мирний план може бути фінально узгоджений лише за участю України та європейців - Макрон

Опозиційні нардепи знову обіцяють заблокувати трибуну Ради на пленарному засіданні - нардеп

Зеленський анонсував у вівторок доповідь делегації щодо перемовин у США

ССО уразили пусковий район БпЛА на ТОТ Криму

Зеленський: Після повернення в Україну я проведу кілька консультації щодо призначення глави ОП

Зеленський: РФ має деякі просування, але у жовтні росіяни зазнали найбільших втрат

Шмигаль - Рютте: потрібні додаткові системи ППО, а також ракети до них, говорили про важливість PURL

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА