Інтерфакс-Україна
07:24 30.03.2024

Зловмисники демонтували 350 сонячних панелей у Запорізькій області

1 хв читати
Зловмисники демонтували 350 сонячних панелей у Запорізькій області

Біля прифронтового Степногірська (Запорізька область) зловмисники демонтували 350 сонячних панелей із двох місцевих сонячних електростанцій, які опинилися в районі бойових дій, наразі їх затримано, повідомляє прокуратура Запорізької області.

За інформацією відомства, група зловмисників викрала 350 сонячних панелей двох електростанцій у Василівському районі Запорізької області біля Степногірська.

Сонячні електростанції належали енергогенеруючому підприємству, що опинилося на лінії оборони, і було залишене власниками після повномасштабного вторгнення військ РФ.

Зловмисники демонтували та вивезли сонячні панелі на суму 1,2 млн грн., скориставшись тим, що підприємство залишилося без належної охорони.

Слідством встановлено, що в розкраданні майна енергопідприємства брали участь троє громадян, яким уже оголошено про підозру у скоєнні злочину за ч.5 ст.185 КК України.

Досудове розслідування цього кримінального провадження ведуть слідчі Василівського районного управління ГУ Нацполіції в Запорізькій області.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте відкидає можливість російського вето на вступ України до НАТО

Частина республіканців у Конгресі США різко критикують план Трампа щодо України - ЗМІ

Експорт нафти з РФ завдяки санкціям впав на 15-20% – Власюк

Сили оборони відбили з початку доби 216 ворожих атак - Генштаб

Бригади повинні самостійно готувати поповнення до бойових дій відповідно до конкретних вимог - Паліса

Жінка й дитина загинули в Херсоні внаслідок атаки російського дрона – прокуратура

Прокурор Джорджії закрив справу проти Трампа і його союзників про втручання у вибори

Кількість загиблих у пожежі в Гонконгу зросла до 36 людей, ще 279 – зникли безвісти

Ще п'ятьох кримчан засудили окупанти до 13-19 років колонії за участь у Хізб ут-Тахрір

Українські воїни захищають позиції, і це основа нашої можливості вести перемовини в інтересах країни - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА