Інтерфакс-Україна
08:45 30.03.2024

Ворог продовжує обстрілювати Херсонську область, є постраждалі

1 хв читати
Ворог продовжує обстрілювати Херсонську область, є постраждалі

Російські війська за добу продовжили обстрілювати Херсонську область, є постраждалі та жертви, повідомив голова ОВА Олександр Прокудін.

"Минулої доби противник обстрілював Білозерку, Велетенське, Кізомис, Садове, Берислав, Золоту Балку, Новоолександрівку, Шляхове, Нововоронцовку, Осокорівку, Тягинку та місто Херсон", - ідеться в його телеграм-каналі.

Прокудін також повідомив, що 1 людина загинула, ще 1 - дістала поранення.

За словами голови ОВА, російські військові влучили в житлові квартали населених пунктів області, внаслідок чого пошкоджено багатоповерхівку і 2 приватні будинки. Також було зафіксовано влучання у стільникову вежу та складське приміщення.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сирський наголосив на неухильному дотриманні вимог безпеки на полігонах та в навчальних центрах

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без їх особистої присутності – постанова уряду

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Шмигаль: Міноборони чекає аудит угод та фінансів, а також кадрова інвентаризація

Отримувачі компенсацій "єВідновлення" відзначають недостатні строки для використання коштів та високі ціни підрядників – дослідження

Держбюджет у 2024р втратив 5 млрд грн через нелегальний продаж рідин до електронних цигарок - дослідження

Шмигаль: Україна близька до створення власних балістичних ракет

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Уряд схвалив законопроєкт щодо звітування деякими підприємствами про сталий розвиток

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА