Інтерфакс-Україна
19:02 30.03.2024

У Білій Церкві в результаті вибуху у квартирі загинула людина, ще трьох вдалося врятувати

1 хв читати
У Білій Церкві в результаті вибуху у квартирі загинула людина, ще трьох вдалося врятувати

У м. Біла Церква стався вибух на третьому поверсі п'ятиповерхового житлового будинку, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"Внаслідок вибуху невідомого предмета зруйновано перекриття у квартирах між 2 та 5 поверхами з подальшим загорянням. Пожежу ліквідовано. Під час робіт співробітники ДСНС врятували 3 людини, зокрема дитину 2016 р.н., яку госпіталізовано до лікарні. З-під завалів деблоковано тіло людини", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Роботи тривають. Є загроза руйнування конструкцій.

На місці працюють усі відповідні служби, зокрема психологи ДСНС.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

Рютте: Деякі країни, якщо буде потрібно, готові взяти участь у військових діях в Україні у випадку повторної агресії РФ - ЗМІ

Росія Путіна не відрізняється від ІДІЛ чи "Хамас" – Сибіга про депортацію цивільних в РФ

Умєров повідомив про зустріч з американською стороною сьогодні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА