Інтерфакс-Україна
19:06 30.03.2024

На автоматизовану систему оплати за проїзд у громадському транспорті Львова здійснено хакерську атаку

1 хв читати
На автоматизовану систему оплати за проїзд у громадському транспорті Львова здійснено хакерську атаку

На систему е-квитка у Львові було здійснено хакерську атаку, повідомляє пресслужба міськради з посиланням на дані директора КП "Львівавтодор" Миколи Власюка.

"У ніч на 29 березня зафіксували хакерську атаку на систему електронного квитка у Львові. Заяву в кіберполіцію вже направлено", - цитують слова Власюка в повідомленні міськради.

За його даними, метою хакерів стали бази даних програмного забезпечення системи.

"Унаслідок атаки тимчасово недоступні послуги друку персоналізованих "Леокарт", купівлі, поповнення транспортних карток і перевірки балансу", - йдеться в повідомленні пресслужби Львівської міськради.

Водночас валідація проїзду за допомогою карток "Леокарт" і банківських карток проходить у штатному режимі, але списання грошей за оплату проїзду відбувається із затримкою.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожа комбінована нічна атака залишила без електропостачання понад 50 тисяч жителів Одеської області– ОВА

Росія в черговий раз атакувала вночі теплоелектростанції і суттєво пошкодила обладнання - ДТЕК

Генштаб зафіксував впродовж доби 167 бойових зіткнень

Масована ракетно-дронова атака ворога на Дніпро та область минула без жертв - ОВА

Окупанти втратили впродовж доби 780 військовослужбовців - Генштаб

3 лютого: Яке сьогодні свято, все про цей день

Понад 3 години триває цілеспрямована атака на енергетичну інфраструктуру Харкова, доведеться ухвалювати важкі рішення - мер

Руйнування внаслідок нічної комбінованої атаки ворога на Київ зафіксовані в 5 районах столиці – МВА

Ворог влучив у багатоповерхівки у Сумах – в.о.мера

Один цивільний постраждав під час масованої комбінованої атаки ворога на Київ – МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА