Інтерфакс-Україна
20:22 30.03.2024

Кількість загиблих у результаті вибуху в Білій Церкві зросла до двох

1 хв читати
Кількість загиблих у результаті вибуху в Білій Церкві зросла до двох

У Білій Церкві під час рятувальних робіт виявили ще одного загиблого внаслідок вибуху в житловому будинку, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"Станом на 19:45 кількість загиблих унаслідок вибуху невідомого предмета збільшилася до 2-х (на третьому поверсі будинку виявлено фрагменти тіла)", - йдеться в повідомленні в телеграм-каналі.

Психологи ДСНС надали допомогу 17 людям. Роботи тривають.

Як повідомлялося, у Білій Церкві стався вибух у квартирі на третьому поверсі п'ятиповерхового будинку. Раніше було відомо про одну загиблу, ще трьох, включно з дитиною, врятували співробітники ДСНС.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова Зеландія продовжить навчати українських військових і надавати військову підтримку Україні до кінця 2026 року

Папу Римського Франциска поховають 26 квітня

В Україні арештовані учасники міжнародної шахрайської мережі псевдоінвесторів, які ошукали іноземців на 6 млн грн

В Херсонській області минулої доби одна людина загинула, 8 – поранено, серед постраждалих – 5 поліцейських

УЧХ працював на місці атаки російських БпЛА на Одесу

На запорізькому напрямку при спробі штурму позицій ЗСУ знищено близько 140 окупантів

Планується візит Зеленського на прощання з Папою Римським Франциском - джерело

Українська делегація візьме участь у засіданні Міжпарламентської ради Україна - НАТО

Інтенсивність боїв на фронті повернулася на довеликодній рівень

У Святошинському районі госпіталізований чоловік з вогнепальним пораненням

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА