Інтерфакс-Україна
08:57 31.03.2024

У Херсонській області за добу через обстріли дві людини дістали поранення, пошкоджено житлові будинки

1 хв читати
У Херсонській області за добу через обстріли дві людини дістали поранення, пошкоджено житлові будинки

У Херсонській області через російські обстріли 2 людини дістали поранення, зруйновано дві багатоповерхівки і понад 20 приватних будинків, повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін у неділю вранці.

"Минулої доби противник обстрілював Антонівку, Садове, Тягинку, Інженерне, Михайлівку, Берислав, Кізомис, Золоту Балку, Понятівку, Станіслав, Шляхове, Осокорівку, Львове, Білозерку та місто Херсон. Також ворог здійснив ракетні удари по Бериславському району. Херсонський район атакував двома "Shahed-131/136", - написав він у телеграм-каналі.

"Через російську агресію 2 людини отримали поранення", - наголосив Прокудін.

За даними ОВА, російські військові поцілили в житлові квартали населених пунктів області, внаслідок чого пошкоджено 2 багатоповерхівки та 21 приватний будинок. Також було зафіксовано влучання в навчальний заклад, території промислових і сільськогосподарських підприємств, а також складське приміщення.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни атакували підрозділ ДСНС в Ніжині, один рятувальник загинув, двоє поранені – обладміністрація

Правоохоронці оголосили в розшук ексдепутата Іванющенка, підозрюваного у заволодінні 18 га землі під Києвом

ППО знешкодила вночі 48 з 75 ворожих дронів, зафіксовані влучання в 6 локаціях

Учасники спецсесії ЄВІ отримали результати в персональних кабінетах - УЦОЯО

Дві пожежі виникли в Київській області внаслідок атаки російських дронів, без постраждалих – обладміністрація

ЦПД спростувало інформацію про присутність росіян у центрі Купʼянська

Голова Міноборони Польщі прибув до Києва, обговорюватиме військову співпрацю

Внаслідок ворожого обстрілу Полтавщини, поїзди затримуються у межах 3 годин – "Укрзалізниця"

Росіяни атакували залізничну інфраструктуру Полтавщини – Когут

Трамп визнав "терористичною організацією" рух "Антифа" в США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА