Інтерфакс-Україна
14:10 31.03.2024

Енергопостачання у двох районах Одеси, а також в Одеському районі відновлено - Укренерго

1 хв читати
Енергопостачання у двох районах Одеси, а також в Одеському районі відновлено - Укренерго

Енергетикам до 13.00 неділі вдалося заживити Київський і Хаджибейський райони Одеси, а також Одеський район, які були знеструмлені через відключення підстанції НЕК "Укренерго" об 11.40 сьогодні, повідомив системний оператор.

Згідно з його повідомленням у телеграм-каналі, станом на 13.00 обмежень електропостачання немає в Україні, але воно можливе в разі зростання споживання в Харківській, Одеській області, а також для промисловості в Кривому Розі.

Водночас Міністерство енергетики слідом за "Укренерго" повідомило, що Харківська область повертається до графіків стабілізаційних відключень через дефіцит пропускної потужності магістральних мереж.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Єрмак: Ще 16 українських дітей вдалось повернути із тимчасово окупованих територій

У Харкові 14-літній підліток за кермом родинної автівки скоїв ДТП, на його матір складено адмінпротокол

Бажаючі піти до війська за контрактом 60+ можуть звертатися до військових частин: процедуру запущено

Україна розцінює дії РФ напередодні парламентських виборів у Молдові як грубе втручання у внутрішні справи - МЗС

Батько вбитої українки Ірини Заруцької уже у США, аби попрощатися із донькою - МЗС України

Єврокомісія пропонує призупинити торговельні преференції для Ізраїлю та запровадити санкції проти ХАМАС та інших

МЗС України: були б раді проведенню зустрічі Сибіги з китайським колегою на полях тижня високого рівня ГА ООН

Україна очікує на візит польської делегації цього тижня на високому рівні - МЗС

Підозрювана у закупівлі овочерізок для шкільних укриттів у Києві виїхала до Туреччини, її оголосять у розшук - прокуратура

"Київтеплоенерго" збільшило кількість резервних генераторів для роботи котельних до 136 од.

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА